in

Do sieci wyciekło nagranie ,,Under Pressure” bez podkładu muzycznego – Czegoś takiego jeszcze nie było!

Chyba każdy z nas kojarzy wspaniałego artystę, jakim był David Bowie i legendarny zespół Queen. Wielu z nas wychowywało się na ich muzyce i do dziś powoduje ona ciarki na ciele. To muzyka, której się nie zapomina i która zawsze jest na czasie.

Być może ta historia będzie dla was ciekawostką. Otóż, w 1981 roku David Bowie i członkowie zespołu Queen mieli nagrać wokale do utworu „Cool Cat”. Bowie jednak uznał, że ciekawiej byłoby stworzyć zupełnie nową piosenkę. Jak podaje Mark Blake, autor biografii Freddiego, artyści pili alkohol przez całą dobę i brali kokainę, co poskutkowało stworzeniem numeru ,,Under Pressure”. Aż ciężko w to uwierzyć, ale to prawda!

Utwór do dziś pozostaje dla wielu ulubionym. Ma w sobie magię, którą ciężko opisać słowami. Takie piosenki powodują, że serce bije szybciej, gdy się ich słucha.

Posłuchajcie ,,Under Pressure” poniżej – jak dla nas to naprawdę wyjątkowy utwór. Podziel się nim ze swoimi bliskimi i znajomymi, a z pewnością sprawisz, że ich dzień stanie się lepszy!