in

Zakonnica zaczęła śpiewać światowy hit. Jurorom opadły szczęki, gdy tylko usłyszeli jej głos

Co jakiś czas do sieci trafiają nagrania, które po prostu odbierają mowę. I choć wydawałoby się, że widzieliśmy i słyszeliśmy już wszystko, cały czas pojawia się coś, co każe stwierdzić, że nic bardziej mylnego.

Niektórzy mają ogromne talenty, obok których nie sposób przejść obojętnie. Przekonało się o tym jury popularnego programu, kiedy na scenę weszła sympatyczna zakonnica. Gdy zaczęła śpiewać, cały świat zatrzymał się w miejscu. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliśmy!

Genialny występ zakonnicy

Włoska zakonnica, Cristina Sccucia, postanowiła spróbować swoich sił w programie The Voice. Nie ma wątpliwości co do tego, że program ten pozwala na zyskanie popularności. Jednego dnia nikt nie wie o naszym istnieniu, a kolejnego jesteśmy na ustach całego kraju zakochanego w naszym głosie. Tak właśnie było w tym przypadku.

Talent zakonnicy zachwycił zarówno widzów, jak i publiczność oraz jury. Zaśpiewała hit Alicii Key „No one”. Wydawałoby się, że żadne wykonanie nie będzie tak dobre jak oryginał, jednak po występie zakonnicy każdy był w szoku.

Jury niemal od razu wiedziało, że ma za swoim krzesłem prawdziwy talent, o którym usłyszymy jeszcze nie raz. Wszyscy byli zgodni co do tego, że wykonanie zakonnicy powala na kolana.

Obejrzyj to niesamowite nagranie poniżej! Aż ciężko nie uronić łzy wzruszenia…