in

Zakonnica zaczęła śpiewać światowy hit. Jurorom opadły szczęki, gdy tylko usłyszeli jej głos

Niektórzy mają ogromne talenty, obok których nie sposób przejść obojętnie. Przekonało się o tym jury popularnego programu, kiedy na scenę weszła sympatyczna zakonnica. Gdy zaczęła śpiewać, cały świat zatrzymał się w miejscu.

Genialny występ zakonnicy

Włoska zakonnica, Cristina Sccucia, postanowiła spróbować swoich sił w programie The Voice. Nie ma wątpliwości co do tego, że program ten pozwala na zyskanie popularności. Jednego dnia nikt nie wie o naszym istnieniu, a kolejnego jesteśmy na ustach całego kraju zakochanego w naszym głosie. Tak właśnie było w tym przypadku.

Talent zakonnicy zachwycił zarówno widzów, jak i publiczność oraz jury. Zaśpiewała hit Alicii Key „No one”. Wydawałoby się, że żadne wykonanie nie będzie tak dobre jak oryginał, jednak po występie zakonnicy każdy był w szoku. Jury niemal od razu wiedziało, że ma za swoim krzesłem prawdziwy talent. Wszyscy byli zgodni co do tego, że wykonanie zakonnicy powala na kolana. Obejrzyj to niesamowite nagranie poniżej! Aż ciężko nie uronić łzy wzruszenia…

Sukces i metamorfoza

Kobieta odniosła sukces w programie i stała się szeroko znana. Zaraz po wygranej wydała singiel, który był nastrojową wersją „Like a Virgin” Madonny. Co ciekawe, jakiś czas temu zdecydowała się na odejście z zakonu. Teraz rozwija swoją karierę muzyczną, a także pracuje jako kelnerka. 34-letnia Cristina wystąpiła także we włoskim programie „Verissimo”, gdzie pojawiła się w malinowej kreacji, pełnym makijażu i wystylizowanych włosach. Mimo metamorfozy kobieta nadal jest osobą mocno wierzącą.
„- Siostra Cristina jest we mnie, jeśli jestem tym, kim jestem dzisiaj, to także dzięki siostrze Cristinie” – wyznała w programie.