fot. youtube/ America's Got Talent
in

Takiego występu w „Mam talent” jeszcze nie było. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

„America’s Got Talent” nieustannie wydobywa na światło dzienne niezwykłe talenty. Najnowsza, 18. edycja popularnego programu emitowanego w Stanach Zjednoczonych przynosi nam kolejną perełkę – iluzjonistę z Korei Południowej, Sangsoona Kim, który obiecuje odmienić sposób, w jaki postrzegamy magiczne triki.

Magik w „Mam Talent”

Sangsoon Kim, 38-letni pracownik armii koreańskiej, który łączy swoją codzienną pracę z pasją do sztuki iluzji, zdecydował się na udział w najnowszej edycji programu „America’s Got Talent”. Kim podjął ten krok, ponieważ wierzył, że jest w stanie przewyższyć poziom iluzjonistów, których wcześniej oglądał na antenie programu. Ta wiara zaprowadziła go prosto na scenę „AGT”, gdzie stanął twarzą w twarz z jurorami i widownią. Nikt z obecnych nie mógł przewidzieć, jaką magię Kim wyczaruje z… trampków i pudełek na buty.

Owacje na stojąco

Jego pokaz zrobił niesamowite wrażenie na jurorach, nie kryli swojego zachwytu nad umiejętnościami 38-latka. Widzowie również byli w transie, patrząc na nieprawdopodobne czary, które Kim wykonywał na scenie. Po zakończonym występie, zarówno jury jak i publiczność nagrodzili Koreańczyka owacjami na stojąco.

Doświadcz sam niezwykłego talentu Sangsoona Kim, którego iluzjonistyczne umiejętności z trampkami i pudełkami na buty sprawiają, że magia zdaje się być prawdziwa.