fot. youtube/ Britain's Got Talent
in

Prawie popłakała się na scenie ze stresu. Gdy już zaczęła show, oszołomiła całą salę

Niektórzy ludzie urodzili się dla światła reflektorów – pełni odwagi i pewności siebie. Ale są też tacy, którym brakuje tej asertywności i odwagi, szczęśliwie prowadzą więc swoje życie „za kulisami”.

Poznaj 23-letnią Emmę Jones.

Emma, choć urocza i niewątpliwie utalentowana, nie wzbudza pewności siebie i odwagi. Gdy zestresowana wkroczyła na scenę brytyjskiego „Mam talent”, przełknęła ślinę i wyjrzała w tłum. Dla jurorów było oczywiste, że Emma okropnie się boi.

Juror Simon zapytał:
„Dlaczego zdecydowałaś się wziąć udział w programie?” Na co Emma słodko odpowiedziała: „Po prostu chcę się spróbować i zobaczyć, czy publiczności spodoba się mój głos”.

Simon, wiedząc, że ta nieśmiała młoda kobieta ma niesamowicie trudny czas, stojąc na scenie przed tak dużym tłumem, zapytał również, czy jest ona zdenerwowana. Dla niej było to tak niewygodne pytanie, że nie była w stanie wykrztusić z siebie słowa i prawie się popłakała.

Jednak gdy tylko Emma zaczęła śpiewać pierwsze linijki tekstu utworu „Ava Maria”, cała sala zareagowała w bezcenny sposób. Chociaż ręce Emmy drżały ze strachu, gdy próbowała utrzymać swój mikrofon, ona odważnie kontynuowała swój występ – ostatecznie stawiając całą publiczność i sędziów na nogi.

Ten niezapomniany występ z pewnością ociepli twoją duszę i przyniesie łzy w oczach