in ,

Opiekunka myślała, że nikt nie patrzy. Mama z ukrycia nagrała, co robiła z jej córką.

Zatrudniając opiekunkę, chcemy mieć pewność, że będzie opiekować się naszym dzieckiem tak samo, jak my byśmy to zrobili, a nawet lepiej.

Mimo iż darzymy ją swoim zaufaniem i znamy od wielu lat, nadal warto ją od czasu do czasu sprawdzić, aby upewnić się, że nic dziwnego nie dzieje się za kulisami – w końcu powierzamy jej nasze własne dziecko.

W filmie, który zobaczysz poniżej, matka pozwoliła sobie sprawdzić po kryjomu, jak 18-letnia opiekunka Delaney Wilson, wykonuje swoją pracę. Zeszła po cichu po schodach i zajrzała do salonu. To był moment, który ją zaskoczył, chociaż słyszała już, co się dzieje, kiedy szła korytarzem, musiała zobaczyć to na własne oczy i uwiecznić moment na wideo. Okazało się, że opiekunka operuje potężnym arsenałem piosenek Disneya i nieziemskim głosem śpiewa je dziecku podczas zabawy.

Sekretne wideo uczyniło opiekunkę gwiazdą na TikToku. Od momentu przesłania filmu obejrzano go miliony razy. Chociaż Delaney wciąż jest opiekunką do dzieci, trzeba przyznać, że jeśli tylko podejmie pewne kroki, ma wielką szansę zrobić karierę w branży muzycznej.

@nickiunplugged@delaneyreneemusic so happy you’re in our world ‍♀️ #disney #singer #mom #babysitter #thevoice♬ original sound – Nicki Marie