in

Panna młoda ustawiła się z druhnami w linii do tańca. Ale gdy na scenę wkroczy jej mąż? ŁAŁ!

Wszyscy dobrze wiemy, że wesela są wyjątkowe i sprawiają wiele radości zarówno parze młodej, jak i wszystkim gościom. A najlepsze jest to, że wszystkie takie imprezy się od siebie różnią. Każde wesele musi mieć zachowaną swoją tradycję religijną lub kulturalną.

Roisin wraz ze swoimi przyjaciółkami i mężem Jansonem zaskoczyli swoich gości weselnych, dość nietypowym tańcem. Panna młoda razem z druhnami ubrała się w zielone neonowe sukienki, czarne rajstopy i buty do stepowania. Po czym wykonały razem tradycyjny Irlandzki taniec, który zachwycił wszystkich gości, a po opublikowaniu występu w sieci – miliony internautów. Kiedy poruszają swoimi nogami w tak wyrafinowany sposób, trudno skupić się na czymkolwiek innym. Widać gołym okiem, jak wiele pracy musiały włożyć w ten występ. Ale nie tylko ich taniec wywołał zaskoczenie, poczekaj tylko gdy przyłączy się do nich pan młody!

Aby zobaczyć ten wyjątkowy występ, sprawdź poniższy film i daj nam znać w komentarzach, która jego część Ci się najbardziej podobała!