in

Woźny zapomniał o szkolnych kamerach. Niewiarygodne, co zrobił na sali gimnastycznej

Kto by pomyślał, że woźny może zamienić się w prawdziwą gwiazdę? Gdyby nie kamery monitoringu, do dziś pozostałoby to jego tajemnicą. Teraz ma prawdziwych i wiernych fanów, którzy już zawsze będą mu kibicować.

Woźny nie pomyślał o monitoringu

W jednej ze szkół średnich w Ohio w Stanach Zjednoczonych miała miejsce sytuacja, która na długo pozostanie w naszej pamięci. To przepiękna historia o tym, jak woźny zamienił się w gwiazdę.

Jak wiadomo, obowiązki woźnego to m.in. sprzątanie sali gimnastycznej. Mężczyzna uznał, że należy mu się chwila odpoczynku od pracy. Podczas przerwy nie zamierzał jednak siedzieć, tylko rzucać piłkę do kosza. Bardzo możliwe, że jego rzut był najlepszym w historii szkoły.

Na nagraniu z kamer z monitoringu można było zobaczyć, jak woźny staje tyłem do tablicy w połowie boiska i rzuca za siebie. Piłka wpada do kosza. To po prostu niesamowite. Mężczyzna podniósł triumfalnie ręce i chwilę później wrócił do sprzątania sali gimnastycznej.

Nie pomyślał jednak o tym, że jego rzut został zarejestrowany przez kamery. Nagranie niedługo potem opublikowano w sieci, a woźny stał się prawdziwą gwiazdą. Mężczyzna dostał nawet pamiątkową tablicę od swoich fanów z podpisem:

„Pan Joe Orians, dozorca w Liberty-Benton, i jego rzut”

Historia woźnego pokazuje, że w życiu nie jesteśmy w stanie niczego przewidzieć, a w szczególności tych najpiękniejszych chwil!

Podziel się tą wspaniałą historią z innymi!

Źródła: www.sport.pl, twitter.com, Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter