in ,

Chłopak na końcu daje dziewczynie buziaka podczas skeczu. Jej reakcja sprawia, że wszyscy płaczą ze śmiechu

Kiedy miliony amerykańskich dzieci idą do szkoły, od razu stają nam przed oczami ekscytujące chwile wejścia do klasy po raz pierwszy, rozmowy z przyjaciółmi podczas lunchu i występy podczas szkolnych pokazów talentów.

To nostalgia za tymi chwilami w gimnazjum i liceum mogła być powodem, dla którego ten skecz stał się viralem w Internecie. Siedmiu uczniów z Apollo High School zebrało się, by stworzyć skecz, który z całą pewnością przejdzie do historii dzięki komediowemu geniuszowi. Mimo, że są tylko nastolatkami, ci utalentowani młodzi ludzie wiedzą, jak zawładnąć wyobraźnią publiczności.

Skecz rozpoczyna się od pięciu uczniów zasiadających w kinie na filmie „Król Lew”. Kiedy na salę wchodzi para okazuje się, że niestety, nie ma dwóch wolnych miejsc obok siebie i są zmuszeni usiąść po przeciwnych stronach rzędu. Ale to bez znaczenia! Chłopak wymyśla plan, aby pokazać swoje uczucie nawet będąc oddzielony od dziewczyny pięcioma skupionymi widzami. Nie ma mowy, by pozwolił, by kilka marnych krzeseł zniszczyło ich wyjątkowy wieczór!


 
Zamiast spokojnie siedzieć, chłopiec decyduje się „przenieść” klasyczne ruchy randkowe z jednego końca rzędu na drugi. Na szczęście pozostali widzowie okazali się bardzo pomocni.
 
Koledzy i nauczyciele uczniów ryczeli ze śmiechu, podczas skeczu. Potrzeba było kreatywności, wielu prób i odwagi, aby stworzyć i wykonać go w ten sposób.
 
Zobacz film wideo poniżej. Nikt nie miał wątpliwości, że należy im się pierwsza nagroda!