in

Zobaczył, co jego dziewczyna robi w nocy i go zamurowało. To nagranie obejrzały już miliony

Na TikToku w ostatnim czasie pojawiło się przezabawne nagranie z Celiną w roli głównej, które w momencie stało się prawdziwym hitem. Jej chłopak odkrył, że kobieta lunatykuje i postanowił zainstalować w domu kamery. Aż ciężko uwierzyć w to, co zostało uwiecznione na nagraniach! Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

Kobieta nie wiedziała o tym, że lunatykuje podczas snu. Kiedy obejrzała to, co zarejestrowały kamery, była w szoku. Opublikowała filmik na TikToku – obejrzało go już 22 miliony osób!

Lunatykująca kobieta

Użytkowniczka Celinaspookyboo wrzuciła na TikToka przezabawne nagranie, które każdy powinien obejrzeć. Możemy na nim zobaczyć, jak kobieta lunatykuje podczas snu i sięga do lodówki po napoje, po czym wynosi je na ganek. Przy okazji coś do siebie mruczy, wykonując te czynności.

Kobieta nie wiedziała o tym, że podczas snu opuszcza łóżko. Wiedziała jednak, co jej się wtedy śniło – impreza przy basenie. Najwidoczniej miała w planach zorganizowanie jej podczas snu. Widzimy, jak rozdaje drinki i jest wyraźnie podekscytowana.

Nagranie zostało obejrzane już przez 22 miliony osób. Internauci nie mogą powstrzymać się od śmiechu, patrząc na to, co robi kobieta.

Celina twierdzi, że jej lunatykowanie nie było czymś jednorazowym. Ma z tym do czynienia już od dłuższego czasu. Opowiedziała, że kiedyś obudziła się zupełnie naga na korytarzu w hotelu! Było jej przeokropnie wstyd.

Dziewczyna ma dystans do siebie i nie bała się opublikować swoich nocnych przygód z lunatykowaniem – koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej!

@celinaspookybooI remember dreaming about a pool party♬ original sound – Celinaspookyboo