Zdjęcie ilustracyjne freepik.com
in ,

Mąż wyrzuca żonę z domu, by zamieszkać z sekretarką. Kochankowie nie spodziewają się takiej zemsty…

Naturalnym jest, że w osobie zdradzonej gromadzi się żal i rozczarowanie partnerem, a nierzadko również chęć zemsty. Ta historia będzie o małżeństwie z długim stażem – spędzili ze sobą 37 lat.

Jake i Edith wydawali się być ludźmi, którzy się nawzajem szanują. Jednak okazało się, że nie jest to do końca prawdą. Edith nie mogła uwierzyć w to, co stało się w jej życiu. Jake zostawił ją dla młodszej sekretarki. Jakby tego było mało, posunął się do wyrzucenia swojej żony z domu. Powód był prosty – miejsce żony miała zająć kochanka.

Pierwszego dnia żona pakowała się, drugiego sprowadziła ekipę pomagającą w przeprowadzce, a trzeciego dnia odprężała się, jedząc krewetki, kawior i pijąc wino. Kiedy skończyła jeść, przyszedł jej do głowy pewien pomysł…

Wcisnęła niedojedzone krewetki pokryte kawiorem… w karnisze domu, z którego była zmuszona się wyprowadzić po tylu dekadach. Jake po powrocie do domu miał w głowie jedną myśl: pozbył się żony i może być wreszcie ze swoją kochanką! Przez parę dni wszystko było dla niego takim, jak sobie zamarzył. Ale po jakimś czasie w domu coś ewidentnie cuchnęło. Jake ze swoją kochanką próbowali znaleźć to, co może być przyczyną smrodu – jednak na próżno. W końcu uznali, że nie da się tak żyć i wyprowadzili się z domu.

Postanowili, że przeprowadzą się gdzieś indziej, a ten dom po prostu sprzedadzą. Nie było to jednak tak proste, jak się wydawało na początku. Potencjalni nowi właściciele mieszkania dosłownie wyczuli, że coś jest z nim nie tak. Wiadomość o tym, że nikt nie chce kupić tego mieszkania rozeszła się po wszystkich pośrednikach agencji nieruchomości i nikt nie chciał podjąć się próby jego sprzedaży. Jake nie miał takiej ilości pieniędzy, która pozwoliłaby mu na zakup nowego mieszkania. Wspólnie z kochanką postanowili, że wezmą kredyt z banku.

Któregoś razu Edith zadzwoniła do męża, pytając jak mu się wiedzie w jego ,,nowym życiu”. Mężczyzna wyznał jej, że stara się sprzedać dom i nie może tego zrobić z racji nieprzyjemnego zapachu, który wyczuwają wszyscy przebywający w nim chociaż przez chwilę. Edith natychmiast wyszła z propozycją, że za 10% wartości jest w stanie odkupić dom i z chęcią to zrobi, ponieważ czuje, że tam jest jej miejsce na Ziemi. Jake zgodził się bez wahania. Tego samego dnia dostarczyli kobiecie akt kupna domu razem z papierami rozwodowymi.

Kilka dni potem Jake stał przy wyjściu swojego starego domu i cieszył się na widok ekipy pakującej wszystkie jego meble. Oprócz mebli wzięli też karnisze… Podziel się tą zabawną historią, jeśli też wywołała na twojej twarzy szeroki uśmiech! 🙂