in

13-letnia Polka oczarowała jury w amerykańskim „Mam Talent”. „Masz w sobie prawdziwy błysk gwiazdy”

Sara James zdobyła ogromną popularność w Polsce, a teraz ruszyła na podbój amerykańskiego „Mam Talent”. 13-latka zachwyciła swoim głosem tamtejszą publiczność i jurorów, którzy nie mogli uwierzyć w jej niewiarygodne umiejętności.

Nagranie z występu trafiło do sieci. Nie sposób przejść obok niego obojętnie. Wszyscy zwracają uwagę na to, co zrobił Simon Cowell. Sara niewątpliwie ma szansę na to, by rozpocząć międzynarodową karierę.

Wspaniałe show 13-letniej Polki

Sara James ma zaledwie 13 lat, a liczba sukcesów na jej koncie już zwala z nóg. Dziewczyna wygrała czwartą polską edycję „The Voice Kids”, a poza tym zajęła drugie miejsce dzięki występowi w dziecięcej Eurowizji. Młodziutka wokalistka jest nazywana „zaginioną córką Whitney Houston”. Wystarczy posłuchać przez chwilę jej głosu, aby zrozumieć dlaczego!

13-latka jakiś czas temu zgłosiła się do amerykańskiego „Mam Talent”. Odcinek z udziałem Sary pojawił się na antenie NBC w nocy z wtorku na środę polskiego czasu.

„Wiecie, jak to mówią: w Ameryce marzenia się spełniają. Więc przyjechałam sprawdzić, czy to prawda” – powiedziała Sara przed występem.

13-latka zaprezentowała utwór Billie Eilish i Khalida „Lovely”. Wszyscy byli zachwyceni głosem wokalistki. Nie spodziewali się tak fenomenalnego występu!

Heidi Klum, Sofia Vergara oraz Howie Mandel wstali z krzeseł razem z publicznością. Simon Cowell zaś zrobił coś, co zaparło dech w piersiach – nacisnął złoty przycisk!

„Nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy błysk gwiazdy.” – stwierdził.

Złoty przycisk zagwarantował Sarze miejsce w półfinale „America’s Got Talent”!

Nagranie z występu podbija sieć. Obejrzyj je poniżej:

Źródła: www.onet.pl, spidersweb.pl, www.pudelek.pl