Screenshot. youtube/ Britain's Got Talent
in

16-latek wkracza na scenę. Po chwili juror prosi go, aby spojrzał kto siedzi obok jego mamy.

Roli rodzica nigdy nie należy lekceważyć. Bycie przy dziecku i okazywanie mu wsparcia może naprawdę zmienić wszystko. Wie o tym dobrze 16-letni Reuben Gray.

Przed przesłuchaniem w brytyjskim „Mam talent”, nastolatek zdecydował się zaśpiewać własną piosenkę dla dziewczyny, którą wcześniej źle potraktował.

Oczywiście, otwieranie drzwi do prywatnego życia nie jest łatwe – i było to tym trudniejsze, że Reubenowi brakowało wsparcia kogoś bardzo ważnego.

Tata 16-latka pracuje za granicą przez około dziewięć miesięcy w roku. Jak sam powiedział, „nie czuł się dobrze” bez ojca na widowni.

Kiedy sędzia Simon Cowell spytał, czy jego ojciec jest większym fanem niż matka, z widowni rozległ się głos – gdy Reuben spojrzał na publiczność, jego ojciec nagle pojawił się znikąd.

Reakcja nastolatka naprawdę mówi najwięcej o tym, jak bardzo niespodziewana była dla chłopca obecność ojca.

Reuben patrzył z niedowierzaniem, zasłonił twarz i zaniemówił. Po pewnym czasie udało mu się zebrać się w sobie i pełen nowej odwagi wykonał swój występ.

Dzięki wsparciu taty nic nie mogło powstrzymać 16-latka od zaprezentowania olbrzymiego talentu, czarującego głosu, gry na fortepianie i umiejętności pisania świetnych tekstów.

„Wchodzisz i jesteś autentyczny, oryginalny, ryzykujesz i bardzo podoba mi się Twoja piosenka. Masz talent, naprawdę kochasz to co robisz” – powiedział sędzia Simon Cowell, zanim Reuben otrzymał cztery głosy na tak.

Po prostu obejrzyj klip poniżej:
Dzięki wsparciu ojca nic nie mogło powstrzymać Reubena. Jest utalentowanym młodym człowiekiem i prawdopodobnie w przyszłości usłyszymy o nim nie raz!