in

Chciał zrobić psikusa nieznajomej kobiecie na ulicy. Nieudany „żart” kosztował go 60 tysięcy euro!

24-latek mieszkający w Hiszpanii lekkomyślnie postanowił zażartować z niczego niepodejrzewającej kobiety stojącej na ulicy.

Kobieta stała na poboczu drogi i rozmawiała ze swoją przyjaciółką. Cały incydent można zobaczyć na wideo, które zostało wrzucone przez przyjaciela miłośnika podłych psikusów. Najpierw młody chłopak niedbale liczy palce przed kamerą, a potem szybko podbiega do ofiary i całą siłą uderza w jej nogę, co powoduje upadek kobiety.

Po tym nieprzyjemnym incydencie policja Katalonii opublikowała wiadomość wideo dla świadków zdarzenia, w której poprosiła o znalezienie osoby, która uważa, że ​​można atakować niewinnych przechodniów bez konsekwencji.

Ten post otrzymał świetną odpowiedź w sieciach społecznościowych. Tak szeroki rozgłos doprowadził do tego, że później mężczyzna, zawstydzony i pokutujący, sam zwrócił się do komisariatu z zarzutem winy. Pewnego dnia odbył się proces karny w tej sprawie. Oskarżony zgodził się zapłacić 60 tys. euro tytułem zadośćuczynienia za szkodę dla ofiary nieudanego dowcipu. Prokuratorzy początkowo domagali się zapłaty kwoty 45 tys., Ale skruszony człowiek chciał wykazać, że w pełni i całkowicie przyznaje się do winy i chciałby ją naprawić, jeśli to możliwe.

Montealegre szczerze żałuje, że jego bezmyślne zachowanie spowodowało wiele nieprzyjemnych konsekwencji – zwichnięcie kostki kobiety, a także uraz jej nadgarstka i lewego kolana, w związku z czym jego ofiara była zmuszona spędzić dwa i pół miesiąca na zwolnieniu chorobowym.
 
Szkoda, że ​​mężczyzna początkowo nie analizował możliwych konsekwencji swoich głupich wygłupów i dopiero po upływie czasu zaczął dojrzewać i odpowiednio oceniać własne działania. Jednak po rozstaniu z kwotą równoważną kosztowi nowego samochodu, Montealegre w przyszłości będzie z pewnością zachowywać się w bardziej odpowiedni i rozsądny sposób.