in

Uczestniczka The Voice śpiewa utwór Shakiry – Gwiazda była w jury i nie mogła uwierzyć w jej występ.

Monique Abbadie to naprawdę uzdolniona kobieta! Jej talent ujrzał światło dzienne, kiedy przyszła do programu The Voice. Nikt nie spodziewała się, że ma taki głos…

Trzeba przyznać, że artystka wybrała sobie naprawdę ciężki repertuar na przesłuchania w ciemno, a mianowicie utwór ,,Loca” Shakiry, która… była jurorką w programie! Aż trudno sobie wyobrazić śpiewanie piosenki kogoś, kto ją stworzył i słucha, gdy próbujesz ją interpretować na swój sposób.

A jednak tej kobiecie się to udało. Zaczarowała jury i publiczność swoim wykonaniem. Jak można się domyślić, trafiła do drużyny Shakiry, która nie mogła uwierzyć w jej wykonanie utworu.
 
Takie sytuacje nie mają miejsca zbyt często. Z pewnością artystka czuła presję, nie tyle przed występem publicznym, co właśnie przed Shakirą. Ale sprostała zadaniu – pokazała, na co ją stać. Ma naprawdę ogromny talent i jesteśmy przekonani, że nie raz o niej usłyszymy.
 
Koniecznie zobaczcie ten cudowny występ i miny jurorów! Podziel się tym nagraniem ze swoimi znajomymi i bliskimi – niech też to usłyszą!