in

Kierowca osłupiał widząc, co robi mieszkanka Gdańska. Nagranie w momencie stało się hitem!

Co jakiś czas w sieci pojawiają się nagrania, które po prostu ciężko wymazać z głowy. Pewna kobieta stała się gwiazdą internetu po tym, jak postanowiła skrócić sobie drogę, jaką musiała przejść. Nikt nie przypuszczał, że stanie się coś podobnego. To po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy!

Chciała tylko pójść na skróty, a dowiedział się o niej cały świat

Piesi bardzo często zrobią wszystko, żeby tylko skrócić dystans, jaki mają do pokonania. Przechodzenie obok pasów, a nie po nich chyba już nikogo nie zdziwi. W tym wypadku jednak sytuacji nie można zaliczyć do codziennych. Bohaterka nagrania pokazała, że „trzeba sobie jakoś radzić”.

Mieszkanka Gdańska szła po pasie zieleni wzdłuż drogi. Bardzo możliwe, że chodnik był dla niej za daleko. To jednak nie wszystko. Wideorejestrator znajdujący się w aucie przejeżdżającym obok, zarejestrował, jak kobieta w końcu decyduje się wrócić na chodnik. Robi to jednak w sposób, który odbiera mowę.

Sprytna kobieta ma zamiar przejść pod barierką, jednak nie jest to takie łatwe, jak jej się wydawało na początku. Kiedy piesza zniża się, aby przez nią przejść, zderza się z szybą. To szklane panele oddzielają jezdnię od chodnika.

Nagranie opublikowane przez Rytmy Djembe w serwisie YouTube, sprawiło, że internauci łapią się za głowy. Sami zobaczcie!

Źródło: pikio.pl, YouTube