fot. tiktok/@montenegrus
in

Ksiądz pokazał, jak uczniowie oszukują na klasówkach. Internauci płaczą ze śmiechu

Ksiądz Dariusz Kamiński, który cieszy się dużą popularnością na TikToku, opublikował filmik, który w szybki sposób stał się hitem w sieci. W nagraniu duchowny przedstawił w humorystyczny sposób zachowanie uczniów podczas pisania sprawdzianów w szkole.

Ksiądz Dariusz Kamiński, podobnie jak coraz więcej duchownych, stara się dostosować do współczesnych czasów i korzystać z mediów społecznościowych, aby dotrzeć do szerszej publiczności. Jego obecność w sieci cieszy się dużym zainteresowaniem, a internauci doceniają jego żartobliwe podejście do różnych tematów. Ksiądz zebrał już na TikToku ponad 220 tysięcy fanów. Na jego profilu można znaleźć wiele żartobliwych nagrań, w tym dotyczących kościoła, szkoły, a także ważnych dla Polaków wydarzeń.

Uczniowie na klasówkach

W swoim najnowszym filmiku, ksiądz Dariusz Kamiński wcielił się w rolę ucznia piszącego klasówkę. Przedstawiając zachowanie nastolatków na egzaminie, ksiądz użył młodzieżowego stroju oraz peruki. W nagraniu pokazał, jak uczniowie porozumiewają się swoim specyficznym językiem, który nauczyciele nie są w stanie zrozumieć. Duchowny wykorzystał przy tym dźwięki wydawane przez ptaki, aby ukazać sposób komunikacji między nastolatkami.

Nagranie szybko zyskało popularność w sieci i zostało obejrzane przez prawie 100 tysięcy osób. Wielu internautów pochwaliło poczucie humoru księdza i podziwia jego dystans do różnych tematów, w tym do kościoła i szkoły. Komentujący nie kryli swojego rozbawienia, a niektórzy z nich przyznali, że popłakali się ze śmiechu.

@montenegrus 😂😂😂😂 #szkola #dlaciebie #foryou #fouryourpage #fouryoupag #fyp #wiara #christian #ksiadz #school #schoollife ♬ original sound – AKŞİN44