in

Wszyscy byli przekonani, że Freddie Mercury nie żyje – ale wtedy ten nieznany facet chwycił za mikrofon.

Freddie Mercury, wokalista jednego z najlepszych zespołów wszechczasów „Queen”, pogrążył świat w żałobie, gdy zmarł w listopadzie 1991 roku.

Choć jest martwy już od wielu lat, Freddie nadal jest najlepszym piosenkarzem, jaki kiedykolwiek żył. Nikt nie był w stanie zbliżyć się chociaż trochę do jego talentu. Dlatego wyobraź sobie, ile szczęk opadło na całym świecie, gdy kanadyjski Marc Martel otworzył usta i wyjawił swój talent oraz głos, który jest nieskazitelnie podobny do legendarnego Freddiego Mercury.

Źródło:Pixabay

Freddie Mercury jest słusznie nazywany geniuszem muzycznym. Nie tylko ma nieziemski głos, ale jest również twórcą klasyków takich jak „Bohemian Rhapsody”, „We are the Champions” i „Killer Queen”, które są do tej pory zaliczane do najlepszych utworów na świecie.

Od śmierci Freddiego, porównywano do niego kilku śpiewaków, ale żaden z nich nie mógł zbliżyć się do jego wielkości. Ale gdy zobaczyliśmy na Youtubie jak Marc Martel z Kanady wykonuje utwór legendy, dostaliśmy gęsią skórkę – brzmi niemal identycznie! Film otrzymał ponad 12 milionów wyświetleń w YouTube, a sekcja komentarzy została wypełniona porównaniami z Freddim.
Nigdy nie będzie kolejnego Freddiego Mercury, ale słysząc Marca można dostać ciarek na całym ciele. Udostępnij ten film, jeśli chcesz oddać hołd dla Freddiego Mercury. Niech jego głos i muzyka będą żyć na zawsze!