in

Nerwowy 17-latek stanął na scenie jak wryty. Ale po chwili rozwiał wszelkie wątpliwości jurorów

W chwili kiedy 17-letni Jonathan i 16-letnia Charlotte wchodzili na scenę „Brytyjskiego Mam Talent”, surowy juror Simon spojrzał na otyłego Jonatana i już miał czelność go osądzić po samym wyglądzie.

Po cichu szeptał do swojego kolegi jurora, myśląc, że nikt nie usłyszy jego podłego komentarza – „I kiedy myślisz, że już nie może być gorzej”. Na nic się nie zdały jego okrutne komentarze, ponieważ był to jeden z najlepszych występów w tym programie!

Jonathan opowiada, że od zawsze był prześladowany przez swój wygląd. Trzy miesiące przed tym występem było, aż tak źle, że nastolatek miał załamanie nerwowe, ale Charlotte dodała mu pewności siebie i stała się jego nieustraszonym obrońcą. W poniższym klipie, Charlotte i Jonathan wykonują interpretacje „The Prayer” z mieszanką opery i popu.

Kiedy nieśmiały Jonathan ujawnił swoje operowe wokale, jego pewność siebie i talent oszołomiły całą widownię. Szczęka Simona szybko opadła, a kiedy nadszedł czas, żeby skrytykować parę, jego komentarze były całkowicie sprzeczne z tymi na początku.

Pamiętaj, nigdy nie oceniaj książki po okładce! Zobacz ten niesamowity występ i podziel się nim z przyjaciółmi na Facebooku!