in

Walcz o swoje marzenia – mówi jednoręka Japonka. Dziś jest utalentowaną skrzypaczką, pielęgniarką i pływaczką.

Będąc jeszcze małymi dziećmi, mamy własne marzenia, które zamierzamy zrealizować w przyszłości. Wtedy bardzo często jesteśmy pewni, co chcielibyśmy robić przez resztę swojego życia. Jednym udaje się dotrzymać obietnic danych sobie w dzieciństwie, inni są zmuszeni zrezygnować ze względu na różne koleje losu.

Manami zawsze wiedziała, że ​​poświęci swoje życie, aby pomagać chorym ludziom, ale kiedy była już w połowie drogi do celu podczas studiów w college’u medycznym, stało się coś czego nikt się nie spodziewał.

W listopadzie 2004 r. dziewczyna straciła prawą rękę w wyniku wypadku samochodowego.

Ale przyjaciele ze studiów nie pozwolili, aby to przekreśliło plany Manami. Cud sprzętu medycznego pozwolił im zrobić sztuczną rękę i dzięki temu kontynuować studia. Dziewczyna zapisała się do sekcji pływania.

To nie stało się limitem dla dzielnej dziewczyny. Od prostego hobby dla utrzymania dobrego samopoczucia, pływanie stało się początkiem jej sportowej kariery. Manami jest uczestnikiem dwóch Igrzysk Paraolimpijskich. Igrzyska Olimpijskie w Pekinie w 2008 r. zapewniły jej zaszczytne 4 miejsce, a w 2012 r. w Londynie była ósma.


 
Ale to nie wszystko. Manami stała się pielęgniarką z protezą ręki. Tego Japonia jeszcze nie widziała!
 
Oprócz tego koncertuje ze swoją siostrą, dając ludziom wspaniałą muzykę. Dziewczyna gra na skrzypcach, a swoją grą potrafi wzruszyć do łez.
 

 
Poznając historię tej dziewczyny nie sposób nie wierzyć w prostą prawdę, która głosi: podążaj za marzeniami!