fot. tiktok/johnso2022
in

Dziewczynka w kabriolecie podbija sieć. Przyjechała na stację paliw

Wideo z małą dziewczynką, która przejechała się na stację paliw swoim różowym kabrioletem, z miejsca stało się hitem sieci. Filmik, który został opublikowany na platformie TikTok, szybko zyskał popularność i zaskoczył użytkowników swoją niecodziennością.

Widok kilkuletniej dziewczynki za kierownicą auta, która zachowywała się prawie jak dorosła, zrobił ogromne wrażenie na internautach. Nic dziwnego – wystarczy na nią spojrzeć!

Mała klientka stacji paliw

Wiele osób zwróciło uwagę na pracowników stacji paliw, którzy w bardzo profesjonalny sposób potraktowali małą klientkę. Jedna z obsługujących dystrybutor pracowniczek, wzięła na siebie odpowiedzialność za tankowanie kabrioletu, zachowując przy tym absolutną powagę. Inny pracownik stacji z kolei pilnował bezpieczeństwa małej kierowczyni, ostrzegając kierowców jadących nieopodal, by zachowali szczególną ostrożność.

W trakcie całej akcji można było zauważyć, że rodzic małej dziewczynki stale nadzorował sytuację. Stał przy budynku stacji paliw i zdalnie pomagał swojej córce w sterowaniu pojazdem. Dziewczynka, pomimo zdumienia i zaskoczenia, wcale nie wyglądała na to, żeby chciała odjechać w pośpiechu. Wręcz przeciwnie, wydawała się być bardzo zadowolona z tego, co się dzieje wokół niej.

Po zakończeniu tankowania, mała kierowczyni wsadziła do buzi smoczek i, z uśmiechem na twarzy, odjechała wraz z rodzicem. Filmik z całego zajścia zebrał wiele pozytywnych komentarzy i zdobył już ponad 2,5 miliona wyświetleń na TikToku.

To dowód na to, że ludzie potrzebują pozytywnych i niebanalnych historii, które dodają im energii i pozytywnie wpływają na ich nastrój.

Obejrzyj nagranie poniżej!

@johnso2022 #CapCut #mignonne #fly #tiktokindia #viral #babylove #thaknyou ♬ Laughing – Gianluca Marino