in

Zachwycili wszystkich w „Mam Talent”. „Ja po prostu wstanę i uderzę w złoty przycisk”

W „Mam Talent” możemy zachwycać się rozmaitymi występami, które niejednokrotnie zmuszają nas do zadania sobie pytania: jak to możliwe, że ktoś tak potrafi?

Jakiś czas temu na scenie pojawił się pewien duet, który sprawił, że zarówno jury, jak i widzowie, przecierali oczy ze zdumienia. Nie ma wątpliwości co do tego, że to prawdziwy dar, a ich występ był naprawdę fenomenalny!

Niezwykłe widowisko

Polsko-portugalski duet taneczny Duo Destiny zrobił prawdziwe show w programie „Mam talent: Mistrzowie”.

Duo Destiny (Kinga Grześków i Gonzalo Roque) są zwycięzcami 11. edycji „Mam talent”. W czasie castingów dostali złoty przycisk.

„W takich chwilach po prostu nie ma słów. Ja po prostu wstanę i uderzę w złoty przycisk” – mówiła Agnieszka Chylińska. Oznaczało to, że para automatycznie dostała się do półfinału.

W 2020 roku duet wystąpił w amerykańskim „Mam talent: Mistrzowie” przed jurorami w składzie: Simon Cowell, Howie Mandel, Heidi Klum i Alesha Dixon.

„To było perfekcyjne. Nie popełniliście żadnego błędu. Było seksownie, romantycznie i zapierało dech w piersiach” – zachwycała się Heidi Klum.

„Mimo że widziałam takie rzeczy wiele razy, to wasz występ był dla mnie świeży i inny. Wasza siła jest niezwykła. Zrobiliście fantastyczną robotę. Jestem z was dumna” – mówiła o polskim duecie Alesha Dixon.

„Jesteście oszałamiający” – dodał Simon Cowell.

Duet dostał się do półfinału programu i na tym zakończyła się przygoda.

Aktualnie Duo Destiny występuje na całym świecie – od Dubaju po Paryż.

Obejrzyjcie to niesamowite widowisko poniżej!