in

10-latka wybrała utwór niemożliwy do wykonania. Jednak gdy tylko zaczęła śpiewać, jurorom opadły szczęki!

Wielki talent czasami należy do całkiem niepozornych ludzi. Tak też jest w przypadku dziesięcioletniej dziewczynki Daneliya Tulyeshova z Kazachstanu, która zachwyciła swoim pięknym śpiewem sędziów oraz publiczność w ukraińskiej edycji programu The Voice Kids.

Kiedy tylko z ust dziewczynki wydobyły się pierwsze słowa piosenki „Stone Cold” Demi Lovato, jury wiedziało, że stoi przed nimi przyszła wielka gwiazda światowej muzyki. Oczywiście wszyscy byli zgodni i jednogłośnie zagwarantowali dziewczynce dalszy udział w programie. Nikt ze zgromadzonych nie wiedział, w jaki sposób taka młoda dziewczynka zdołała wytrenować swój głos do mistrzowskiego poziomu. Faktycznie, może wydawać się niemożliwe jednak wystarczy posłuchać jednej piosenki w wykonaniu tego genialnego dziecka, aby przekonać się, że dziewczynka swoimi umiejętnościami niemal dorównuje największym światowym wokalistkom.

Widzowie, którzy byli świadkami zapierającego dech w piersiach występu młodej mieszkanki Kazachstanu są zgodni, że ma ona szansę zostać w przyszłości ogromną gwiazdą. Jeżeli tylko nie zabraknie jej zapału do dalszego rozwijania swoich umiejętności, zapewne tak się stanie. Obejrzyjcie jej występ poniżej: