in

Mężczyzna przerywa chłopcu grę na pianinie i prosi o coś niemożliwego. Reakcja 12-latka jest bezbłędna!

Piosenka „Bohemian Rhapsody” pierwotnie śpiewana przez kultowy zespół Queen to piosenka uważana za legendarną. Jest naprawdę trudna do wykonania, dlatego tylko nieliczni mogą ją odtworzyć zadowalająco.

Nastolatek, który miał zagrać tę piosenkę na fortepianie na stacji London St. Pancras International, został zatrzymany przez dwóch mężczyzn, zanim jeszcze zaczął grać.

Poprosili, aby zagrał Bohemian Rhapsody, nie wierząc w jego umiejętności. Ten uśmiechnął się nieśmiało i zaczął grać. Wszyscy zgromadzeni w tym ruchliwym miejscu nie wiedzieli, że będą świadkami czegoś wyjątkowego!

Młody chłopak, który odważył się zagrać na pianinie na tej zatłoczonej stacji w Londynie, to nikt inny jak Cole Lam, 12-letni pianista znany z grania arcydzieł fortepianowych – i niektórych popularnych piosenek współczesnych – pośród zatłoczonych miejsc, takich jak London St. Pancras International Station. Gra nie tylko na pianinie, ale także na innych instrumentach. Wśród nich są klarnet i gitara.

W wieku 12 lat ma już imponujące portfolio muzyczne!

W chwili, gdy Cole dotknął klawiszy fortepianu, wszystko wokół niego zniknęło. Był tylko on i fortepian. Chłopic grał tak, jakby nikt nie patrzył. Czuł każdą nutę piosenki. Był niezwykle zaangażowany w swój występ.

Podczas występów Cole nie wiedział, że dwaj mężczyźni, którzy wątpili w jego umiejętności, obserwowali go teraz z zachwytem.
 
Cole, mimo młodego wieku, pokazał swój wybitny talent i to, jak wielkim jest muzykiem.
 
Co ciekawe, fortepian, na którym grał tego dnia, był podarunkiem od Eltona Johna, również światowej sławy pianisty i piosenkarza, który jest ubóstwiany i kochany przez miliony ludzi na świecie. Podobnie jak słynny artysta, Cole jest obiecującym muzykiem, który ma ogromny potencjał.
 

 
Zobacz wyjątkowy fortepianowy występ Cole’a poniżej i daj się zaskoczyć jego talentowi! Również nie możesz wyjść z zachwytu? Podziel się tym nagraniem na Facebooku!