in

Dziewczynka tak śpiewa 80-letnią piosenkę, że już po pierwszych nutach całe jury się odwraca.

Kto próbował śpiewać karaoke w małym gronie przyjaciół wie jak to tremuje, a co dopiero przed publicznością na żywo i milionami przed telewizorami.

A Anna wystąpiła i od pierwszych nut wydała z siebie najczystsze dźwięki, które zmusiły sędziów do natychmiastowego odwrócenia foteli.

Także wybór piosenki był czymś, co wzbudziło respekt wszystkich. Połączenie jej talentu i odwagi sprawia, że ​​jej przesłuchanie robi wrażenie na każdym, kto je usłyszy w Internecie.

Utwór „Over The Rainbow” kojarzymy z wersji Israel Kamakawiwo’ole z 1993 roku, ale ta piosenka jest znacznie starsza. Została napisana przez Yip Harburga i Harolda Arlena w 1939 roku. Zaśpiewała ją Judy Garland i znalazła się na taśmie dźwiękowej filmu „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”. Chociaż „Over The Rainbow” ma prawie 80 lat, wciąż jest piosenką, którą większość ludzi na całym świecie zna na pamięć!


 
Przez dziesięciolecia zaśpiewano niezliczone wersje „Over The Rainbow”, ale niewiele można porównać do wersji Anny w The Voice Kids. Spędziła całe tygodnie na przeglądaniu każdej nuty i analizowaniu dźwięku sekunda po sekundzie. Pomimo całej swojej ciężkiej pracy Anna martwiła się, czy sędziom spodziewa się jej klasyczna wersja. Ale pod koniec występu było jasne, że wszyscy sędziowie docenili talent i umiejętności Anny!
 
Rzadko się widuje taki talent u kogoś tak młodego!