in

10-latka śpiewa klasyk tak bezbłędnie, że sędziowie od razu nazywają ją prawdziwą gwiazdą.

Pomyśl o czasie, kiedy miałeś 10 lat … Czy budowałeś forty i tkwiłeś w szkolnych murach? A może stałeś przed publicznością i zachwycałeś swoim talentem? Cóż, pochodząca z Las Vegas, Anna Christine, wybrała drugą opcję.

Ledwie weszła w wiek nastoletni, a już Anna Christine była w stanie osiągnąć coś, co wielu muzyków zrobiło znacznie później w swoim życiu. Przyszła na przesłuchanie w America’s Got Talent i przed milionami widzów otworzyła swoje serce i niewiarygodnie dojrzałym głosem zaśpiewała klasyk „House of the rising sun.”

Jej potężny głos huknął w całym studio, pozostawiając sędziów w całkowitym szoku. W jaki sposób taki dopracowany dźwięk może pochodzić od kogoś, kto nie może jeszcze nawet zostać sam w domu?

Od czasu, gdy Anna Christine miała pięć lat, wszyscy w jej rodzinie wiedzieli, że zostanie supergwiazdą. Śpiewała cały czas swoje ulubione piosenki i wszystkie nowe, które dopiero usłyszała. Matka Anny Christine była przekonana, że ma umiejętności, aby na poważnie spróbować kariery muzycznej.

Dlatego pozwoliła jej podążać za swoją pasją i zgodziła się, gdy córka zapragnęła wziąć udział w przesłuchaniach do America’s Got Talent. Kiedy prowadzący zapytali, czy denerwują się w dniu przesłuchania, Anna Christine powiedziała, że nie ma wiele do powiedzenia.
 
„Jestem z nią.Zawsze tam była i zawsze będzie chciała być.”
 

 
Anna Christine zignorowała bulgot nerwów w żołądku. Nie można zmarnować szansy dopuszczając do tego by niepokój przejął nad nią władzę. Strząsnęła go, uśmiechnęła się do Nicka Cannona i wyszła na scenę, by zmierzyć się z sędziami.
 

 
Po żartach z Howardem Sternem i przedstawieniu siebie, nadszedł wreszcie czas, by zacząć śpiewać. Zamknęła oczy.
 
Gdy zaczęła każda nuta zapierała dech w piersiach.
 


 
Typowe nastolatki nie są gotowe do występu, ale nie Anna Christine. Sędziowie o tym wiedzieli. Mimo, że nie wygrała głównej nagrody, nadal podąża drogą muzyczną i wydaje się, że nie planuje się zatrzymać!