in

101-latka oszalała gdy usłyszała w radiu Elvisa Presleya. Zobacz jej taniec, a nie pożałujesz!

Ta 101-letnia kobieta imieniem Minerva Boran miała ochotę trochę zaszaleć. Kolejny dzień w domu opieki sprawił, że była gotowa porzucić codzienną rutynę i zrobić coś naprawdę szalonego.

Kiedy klasyk Elvisa Presleya zaczął lecieć w radiu, była to dla niej doskonała okazja. Wyposażona w niesamowite ruchy taneczne, których nauczyła się lata temu, Minerva całkowicie zatraciła się w tańcu. Z przyjaciółmi z domu opieki, którzy śmiali się i wiwatowali, zrobiła show na wysokim poziomie. To była chwila jej blasku! Widząc jej niewiarygodne posunięcia, asystentka ds. Opieki domowej, Jean Robinson, sięgnęła po kamerę i udokumentowała ten rzadki moment. Nie codziennie widzi się kogoś, kto przekroczył 100 lat i jest w stanie się poruszać tak jak ta staruszka. Jednak to nie tylko jej ruchy są tutaj najlepsze – kiedy tańczy, napełnia wszystkich dookoła pozytywną energią.

Obejrzyj jej urocze przedstawienie w filmie poniżej i podziel się nim ze swoimi bliskimi, aby podarować im pozytywną energię na cały dzień!