fot. tiktok @_jennyy4
in

Syn chciał się oświadczyć, matka wszystko popsuła. Zabawne nagranie obejrzano już 2 mln razy

Romantyczne oświadczyny podczas wakacji to marzenie wielu osób. Niestety, nie zawsze idą one zgodnie z planem – a czasem przyczyną jest technologia… i dobre chęci bliskich.

To nie tak miało być

Widok placu Świętego Piotra we Włoszech stał się tłem dla jednej z najpopularniejszych filmików na TikToku w ostatnim czasie. Jenny, obecna już narzeczona, podzieliła się z internautami chwilą, która miała być jej najszczęśliwszym dniem.

Podczas gdy przyszły pan młody klękał, prezentując pierścionek, matka postanowiła uchwycić tę wyjątkową chwilę. Ku jej zdumieniu i rozpaczy, niespodziewanie włączyła kamerę przednią, skupiając uwagę na swoim zdenerwowanym obliczu, zamiast na zakochanej parze.

Reakcje w sieci: od rozbawienia do współczucia

Filmik stał się hitem – został wyświetlony niemal 2 miliony wyświetleń. Internauci reagowali różnorodnie: od zabawnych komentarzy i żartów, po wyrazy wsparcia i zrozumienia dla zaskoczonej matki. Wielu z nich pytało, czy istnieje jeszcze jakaś inna wersja tego wyjątkowego momentu.

@_jennyy4 she was trying her best!! #engagement #proposal ♬ original sound – EX7STENCE™

Szczęśliwy koniec

Na szczęście dla zakochanych, ojciec chłopaka również kręcił film i uchwycił pełne oświadczyny. Jenny nie kazała długo czekać internautom, dzieląc się drugim filmikiem oraz pokazując swój wspaniały pierścionek. Wspomniała również, że mimo nieoczekiwanej wpadki, nikt nie czuł się rozczarowany.

W dobie cyfrowej, nawet najbardziej intymne i ważne chwile mogą zostać zakłócone przez technologię. Jednak to przypomnienie, że doskonałe wspomnienia często mieszają się z nieprzewidywalnymi momentami, które ostatecznie czynią je jeszcze bardziej wyjątkowymi.