fot. ©Webniusy
in

Rok w którym się urodziłeś ma wpływ na twój los i karmę. Sprawdź swoje przeznaczenie według tybetańskiego horoskopu!

Horoskop tybetański klasyfikuje lata urodzenia w Mevy. Mają one kształtować nasz los, a nasze decyzje i wybory determinować karmę

Znajdź swój rok urodzenia i zobacz jaka osobowość i predyspozycje zostały Ci przewidziane.

Meva 1

Masz skłonności do postrzegania wszystkiego w czarnych barwach. W Twojej głowie wszystko się kotłuje i żyjesz we własnym świecie. Udaje Ci się stwarzać pozory bycią otwartą i przyjazną osobą. Jednak Twój upór zraża do Ciebie ludzi. Łatwo dostosowujesz się do sytuacji, jesteś bardzo elastyczny/a. W Twoim przypadku widmo depresji jest bardzo realne. Dusza romantyka czyni Cię wrażliwym/ą na ból i cierpienie. Stąd masz skłonność do zagłuszania ich alkoholem lub narkotykami. Fizycznie mogą szwankować Ci nerki, układ moczowy i rozrodczy.

 

Meva 2

Jesteś miłą i przesympatyczna osobą. Agresja to uczucie zupełnie Ci obce. Masz wyjatkowy talent dostrzegania szczegółów. Jesteś bardzo opiekuńczy/a, ale brak Ci instynktu przywódcy. Największe sukcesy odniesiesz dopiero po 40-tce. W miłości jesteś oddany/a bezgranicznie, kierując się głównie emocjami, nie rozumem. Kochasz słodkości co czyni Cię skłonnym/ą do nadwagi. Twój słaby punkt w sprawach zdrowia to kręgosłup i układ pokarmowy.

 

Meva 3

Jesteś indywidualistą z pozytywnym podejściem do życia nad wszystko ceniącym niezależność. Czas na sukcesy przychodzi do Ciebie między 34 a 38 rokiem życia. Łatwo przyciągasz pieniądze, ale też bardzo szybko je tracisz. W kwestii zdrowia musisz dbać o nogi.

 

Meva 4

Myślisz pozytywnie, ale brak Ci silnej woli. Masz bardzo przyjacielski stosunek do ludzi i świata, niestety nadmiernie wykorzystywany. Im więcej razy to sobie uświadamiasz, tym grubszy mur wokół siebie ostatecznie budujesz. Rozczarowanie boli i smuci. A Ty chciałbyś żeby wszyscy byli otwarci i szczerzy. Masz skłonności do chorób stawów i układu oddechowego.

 

Meva 5
Dla Ciebie wszystko jest czarne albo białe. Inni albo Cię kochaja albo nienawidzą. Jesteś radykalny/a w poglądach i dasz się za nie pokroić. Masz silną osobowość, dominujesz w każdej relacji, także w związku. Ludzie uważają, że Twój radykalizm i zdecydowanie to brak tolerancji. Ale to nieprawda. Mimo konsekwecji w trwaniu we własnych przekonaniach szanujesz poglądy innych. Uważaj na guzy i ciśnienie.

Meva 6

Masz perfekcyjną intuicję i cechy przywódcze. Doskonale wspierasz zespół i motywujesz go do pracy. Ambicja wiedzie Cią wprost na szczyt ale… jeśli mierzysz zbyt wysoko będziesz rozczarowany/a. Zadowolenie z życia i pewność siebie gna Cię do przodu, jedyne co może Cię powstrzymać to strach przed porażką. Emocje musisz trzymać na wodzy. Masz skłonność do perfekcjonizmu, który może przyćmić prawdziwy cel. Grożą Ci choroby serca, bóle głowy i załamania nerwowe.

Meva 7

Jesteś kwintesencją zaradności. Umiesz przekonująco przemawiać i skupiać uwagę ludzi. Brak Ci wystarczającej energii i determinacji, by dojść na szczyt bez pomocy. Ale Ty umiesz o nią poprosić i nie wstydzisz się tego. Jesteś oddanym, czułym i ciepłym partnerem, na którym można bezwzględnie polegać.

Meva 8

Upór to Twoja główna cecha. Nie zmieniasz zdania i potrafisz przekonać do niego innych. Jesteś konserwatysta/ką, cichym i spokojnym i bardzo silnym psychicznie, niewrażliwym na wpływy. Na formę narzekać nie musisz. Końskie zdrowie będzie Ci towarzyszyć do późnej starości.

Meva 9

Jesteś kruchą i delikatną istotą, o ogromnej wrażliwości i empatii. Płaczesz na filmach, reagujesz na krzywdę ludzi i zwierząt. Twoje emocje panują nad umysłem i brakuje Ci czasem dystansu i zdrowego rozsądku. Jesteś idealistą/tką, romantykiem i empatą. Możesz cierpieć na bezsenność.