fot. freepik, tiktok/arcadiussz
in

Zapytał uczennicę, jak nazywa się jej kot. Takiej odpowiedzi nie spodziewał się od 6-latki

Arkadiusz Jakubiak jest popularnym nauczycielem języka hiszpańskiego, który prowadzi korepetycje i dzieli się swoimi doświadczeniami na TikToku. W jednym z jego filmów opowiedział o zabawnej rozmowie z jedną z jego 6-letnich uczennic.

Zabawna odpowiedź uczennicy

Podczas lekcji nauczyciel zapytał dziewczynkę, jak nazywa się jej kot. Dziewczynka odpowiedziała: „Panie Arku, no kot”. Jednak nauczyciel nie był zadowolony z takiej odpowiedzi i postanowił dopytać, jak tata dziewczynki woła kota na posiłek.

Dziewczynka odpowiedziała w sposób bardzo szczery i bezpośredni: „No tata woła: chodź tu sierściuchu je*****”. Nauczyciel był bardzo zaskoczony taką odpowiedzią i rozbrajającą szczerością dziewczynki.

Dziewczynka okazała się być bardzo ciekawska i chętna do zdobywania wiedzy, więc postanowiła dopytać nauczyciela o tłumaczenie słowa „sierściuch” i drugiego brzydkiego słowa na język hiszpański. Nauczyciel przyznał, że nie wie jak przetłumaczyć „sierściucha”, ale zna tłumaczenie drugiego słowa.

Korepetytor przyznał, że rozmowa z dziewczynką bardzo go rozbawiła i pokazała, że dzieci są szczere do bólu, co czasem może być zarówno zaletą, jak i wadą.

@arcadiussz #dzieci #dzieciaki #kot #kotek #szkola #beka #pozytywnietiktoknięci #prawdziwe #olsztyn #nalekcji #pytania #pytaniadzieci #zzyciawziete #haha ♬ dźwięk oryginalny – Arkadiusz Jakubiak