in

Tancerki ustawiły się w linii do występu. Ale obserwuj co zrobi ten facet w prawym dolnym rogu!

W tym olśniewającym spektaklu zespołu tanecznego Davis High School w Kaysville, publiczność została totalnie zaskoczona nie tylko bezbłędną synchronizacją, ale także wyjątkowym 17-letnim tancerzem Adamem Gabe.

Gabe nie ma kończyn, ale to nie powstrzymało go od tańczenia. Wszystko zaczęło się, od występu w talent show. „Wybrałem taniec, bo chciałem udowodnić sobie i innym ludziom wokół mnie, że nie jestem tylko zwykłym dzieckiem na wózku lub dzieckiem, które nie prowadzi żadnej aktywności fizycznej. Jestem jaki jestem i musiałem przyzwyczaić się do faktu, że ludzie krzywo się na mnie patrzą i mówią różne rzeczy. Uwielbiam to uczucie, które dostaję od tańca… Mogę być wolny i być tym, kim jestem, wyrażać swoje emocje i uczucia przez to wszystko oraz pokazać się jako zupełnie inna osoba podczas spektaklu.” – powiedział Gabe.

Następnym razem, gdy będziesz wstydził się aby wyjść na parkiet, pomyśl o Gabe. Jeśli ten inspirujący spektakl wywołał na Tobie również spore wrażenie, podziel się nim ze swoimi znajomymi!