in

9-latek zaczął grać dla mamy na banjo. Ale gdy dołączyli do niego bracia, opadła mi szczęka!

The Sleepy Man Banjo Boys to trójka utalentowanych braci, którzy porwali swoim talentem miliony internautów na świecie. A kiedy oglądniesz ten niesamowity film z ich próby do singla nagranej przez ich mamę, szybko zrozumiesz, dlaczego tak wiele osób o nich mówi!

Chłopcy pochodzą z Liban Township, New Jersey. 9-letni Jonny Mizzone gra na banjo, 13-letni Robbie na skrzypcach, a 14-letni Tommy na gitarze. Trzej bracia zyskali światowy rozgłos, kiedy ich niesamowite umiejętności gry zostały wyróżnione na Late Show w 2011 roku. Mimo, że ci chłopcy są tak młodzi są zdecydowanie na dobrej drodze. Ich wyjątkowy talent muzyczny jest absolutnie porywający i wszyscy są szczęśliwi z faktu, że mogą spełniać swoje marzenia i wygrywają nagrody za swoje umiejętności.

Rodzice chłopców muszą być ogromnie dumni ze swoich synów, a po obejrzeniu tego niesamowitego wideo, Ty będziesz także. Proszę podziel się tym niezwykłym talentem, jeśli uważasz, że wszystkie dzieci powinny poznać moc instrumentów muzycznych już w młodym wieku!