in ,

10 przystojniaków śpiewa świąteczne klasyki. Nagle zaczynają tańczyć i porywają całą widownię!

Święta są czasem w roku, który kojarzy się bardzo pozytywnie. Większość ludzi uwielbia atmosferę panującą podczas świąt, spotkanie rodzinne oraz tradycję obdarowywania najbliższych różnorakimi prezentami.

Nieodłącznym elementem wiążącym się ze świąteczną atmosferą są także piosenki traktujące o tematyce świąt. Cieszą się one ogromną popularnością, gdyż ludzie słuchający tych utworów wracają myślami do przyjemnych chwil związanych z Wigilią Bożego Narodzenia. Nic więc dziwnego, że niektóre przeboje osiągnęły już status kultowych. Oprócz tych doskonale znanych wszystkim przebojów, istnieje także bardzo wiele nieco mniej znanych piosenek i zespołów. Jednym z nich jest grupa wokalna Straight No Chaser. Zespół został założony przez kilku studentów, którzy starali się tworzyć własne interpretacje utworów występując acappella.

Straight No Chaser nie przetrwało jednak próby czasu. Po skończeniu studiów każdy z członków zespołu poszedł w swoją stronę i zajął się własnymi sprawami. Na szczęście, po kilku latach muzycy postanowili reaktywować działalność grupy i nadal bawić publiczność swoimi zabawnymi występami. Ich najsłynniejsza piosenka „The Christmas Can-Can” jest dzisiaj hitem na YouTube, a muzyków na nowo pokochali ludzie z całego świata.