fot. tiktok/@nikkikundanmal
in ,

Grała na gitarze i nie słyszała wlatującego ptaka. Nagle w jej pokoju zapanował prawdziwy chaos

Kiedy TikTokerka o pseudonimie @nikkikundanmal postanowiła nagrać spokojne wideo z gitarą w ręku, niewiele wskazywało na to, że jej mieszkanie stanie się areną wyjątkowych wydarzeń. Podczas improwizowanego koncertu, nieoczekiwanie pojawił się gość – duży jastrząb, który rozpoczął prawdziwą kakofonię.

Skrzydlaty intruz gwiazdą Tiktoka

Na początku widzimy ptaka lądującego na balkonie TikTokerki. W następnej scenie nieśmiało przelatuje on przez otwarte drzwi tarasu, lądując na stoliku tuż za Nikki, która dzięki swojemu skupieniu na muzyce, nie zdaje się dostrzegać skrzydlatej niespodzianki, która zbliża się do niej coraz bardziej.

Jastrząb podleciał jeszcze bliżej, bo chciał się poczęstować jedzeniem Nikki, a wtedy pies zaczął szczekać i zaczął się prawdziwy chaos.

Czworonóg chciał zaatakować intruza, Nikki nie wiedziała co się dzieje i zaczęła go uspokajać. Gdy się odwróciła nadszedł punkt kulminacyjny tego nagrania. Widok ją totalnie przeraził, przez co przypadkowo przewróciła butelkę napoju za pomocą gitary, w wyniku czego zalała sobie laptopa.

@nikkikundanmalso do I call ellen or does ellen call me 🤨♬ original sound – Nikki Kundanmal

Nagranie hitem sieci

Nagłe pojawienie się ptaka, który wywołał chaos i serię humorystycznych reakcji, przyciągnęło uwagę milionów widzów, czyniąc z niego gwiazdę internetu. Ponadto, unikalne połączenie elementów humoru, niespodzianki i autentycznego zaskoczenia autorki wideo, uczyniło ten klip jednym z najchętniej oglądanych i komentowanych na platformie Tiktok.

„Całokształt. Ścieżka dźwiękowa. Napięcie. Wsparcie drugoplanowe. Brak powtórek. To arcydzieło!” – napisał jeden z widzów w komentarzu, który otrzymał ponad 25 000 polubień.

Jednak wielu użytkowników było głównie zaniepokojonych losem laptopa, który został zalany. Niektórzy zwrócili się z prośbą do firmy Apple, aby zastąpiło potencjalnie uszkodzony sprzęt po tym, co przeszła TikTokerka.