fot. facebook/America's Got Talent
in

Polka zrobiła furorę w Ameryce. „Nie ma wątpliwości – to był zwycięski występ”

Sara James zachwyciła swoim głosem już cały świat. Podczas swojego ostatniego występu w półfinale w „America’s Got Talent” ponownie pokazała, na co ją stać.

Choć pojawiła się na scenie jako ostatnia, jej umiejętności sprawiły, że słuchacze wstawali z krzeseł. Co tym razem zaprezentowała artystka? Wielu będzie zaskoczonych wyborem repertuaru!

Niezwykłe show

Polska wokalistka pojawiła się na scenie podczas jednego z pięciu półfinałów „America’s Got Talent”. Wykonała piosenkę Eltona Johna „Rocketman”. Jury nie mogło przestać chwalić młodej dziewczyny. Nie ma wątpliwości co do tego, że mamy do czynienia z prawdziwym talentem!

„Jestem bardzo wzruszony” – przyznał Simon Cowell, pomysłodawca programu.

„Wiem, ile to dla ciebie znaczy. Wybór piosenki był po prostu genialny. Jestem pewien, że tym razem Elton John będzie retweetował twój występ” – podkreślił.

Heidi Klum przyznała natomiast, że Sara jest „wspaniała”, „znakomita” i „rewelacyjna”.

„Ty rzeczywiście wiesz, jak znaleźć wielką gwiazdę” – powiedziała do Cowella.

„Nie ma wątpliwości – to był zwycięski występ, twój talent, twój głos, twój wygląd – to wszystko jest wspaniałe. Jesteś po prostu wielką gwiazdą” – dodał Howie Mandel.

Również internauci są zachwyceni występem nastolatki.

„Ona ma tylko 14 lat, to niewiarygodne” – czytamy na Twitterze.

„Powinna wygrać ten program!! Simon wie, jak wybrać NAJLEPSZEGO z najlepszych. Jest niesamowita!!”, „Ta piosenka sprawiała, że głowa mogła eksplodować”, „Po prostu magiczne” – piszą internauci.

Obejrzyj ten niezwykły występ poniżej!