in

Przechwycono rozmowę Rosjanina z żoną. Takich słów nikt się nie spodziewał.

Ukraińcom udało się przechwycić rozmowę rosyjskiego żołnierza z żoną. Mężczyzna chciał się upewnić, że jego syn nie trafi do wojska. Rozmowa w momencie obiegła całą sieć.

Atak Rosji na Ukrainę trwa. Nie ma wątpliwości co do tego, że ukraińscy żołnierze wykazują się ogromną odwagą i walecznością, która z pewnością zaskoczyła Rosjan.

Jak wynika z doniesień, większość z nich nie miało pojęcia, że jedzie na wojnę. Jedni dowiedzieli się, że mają wyzwolić państwo od „nazistów”, a inni, że to tylko ćwiczenia wojskowe. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna.

Rozmowa Rosjanina z żoną

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie rozmowy, które w momencie przykuło uwagę internautów. Przechwyciła je Służba Bezpieczeństwa Ukrainy. Rosjanin rozmawiał z żoną między innymi o ich 6-letnim synu. Chciał, aby za wszelką cenę nie poszedł on do wojska.

„Zrób wszystko, aby nie poszedł do wojska! Jak tylko zaczną do niego dzwonić, poproś matkę, aby pozwoliła wujkowi Gene’owi zadziałać. Powiedz mu, żeby zrobił co w jego mocy, żeby nie został wcielony do wojska! To będzie moje ostatnie… to, czego chcę” – można usłyszeć w rozmowie.

Żołnierz przyznał też, że w jego kompanii jest już tylko 10 osób, a dowódcy nie mają zamiaru się poddać. Wie, że lada moment może zginąć.

Źródło: o2.pl