in

Polacy będą żyli w strachu przez decyzje rządu. Jackowski przewiduje potężny konflikt

Krzysztof Jackowski to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Wizjoner nie od dziś zaskakuje nas swoimi przeczuciami. Obok tego, co stwierdził w ostatnim czasie, nikt nie przejdzie obojętnie.

Niejedna osoba, która oglądała transmisję na żywo na kanale jasnowidza, mogła mieć ciarki na plecach. Co takiego wydarzy się w naszym kraju w niedalekiej przyszłości?

Potężny konflikt?

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się ze swoimi fanami wizjami, które niejednokrotnie niepokoją i przerażają. W tym wypadku nie było inaczej. Jasnowidz postanowił skomentować konflikt w Afganistanie i przy okazji opowiedział o „trzech siłach” wracających do kraju. O czym konkretnie mowa?

„W tej chwili nie mam pewności. Ale czy tu nie chodzi ponownie o Afganistan? Trzy siły wrócą do Afganistanu. To jest pułapka. Dla talibów to jest pułapka to co się stało. Oni są w tej chwili już po uszy w tej pułapce. Ale ta pułapka jest zarazem planem na coś więcej. I ten plan będzie mógł być zrealizowany przez pułapkę na talibów. Jeżeli ten konflikt rozgorzeje, to zaczną trzy siły czyli trzy siły z trzech państw i raczej tak będzie. Trzy państwa zaczną ten konflikt. W ten konflikt nie będzie wtrąconych wiele innych państw.”

A co z Polską? Według jasnowidza sytuacja będzie bardzo niepokojąca. Obywatele będą przepełnieni strachem i złością z powodu działań rządzących.

„Ludzie w Polsce będą oburzeni na polski rząd, ponieważ okaże się, że jeżeli to rozgorzeje na świecie, to okaże się, że polski rząd, ja to mówiłem w przeszłości, a teraz znów mi się to skojarzyło, na coś się już dawno zgodził, że gdyby coś takiego się stało, to Polska w stosunku do tego nie będzie w pełni neutralna.”

Wizjoner przewiduje, że ludzie nie będą mogli nic zrobić z tym, co postanowi rząd, a będzie to oburzało znaczną większość i wywoływało strach.

„Będziemy oburzeni. Nie będziemy mieli na to wpływu. Widzę ludzi, którzy gromadzą się w kinach, ale nie na filmie. Będą wchodzili w pomieszczenia, jak kina, jak inne publiczne duże pomieszczenia, jakby się schronić. Przez pewną decyzje naszego kraju my będziemy w niekomfortowej sytuacji, ponieważ pozornie w niczym nie będziemy zaangażowani czynnie, ale ta decyzja spowoduje, że przez nią będziemy się czegoś bali jako obywatele.”

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródła: www.youtube.com, www.o2.pl