fot. tiktok/lucazed1
in ,

Para młoda wyszła z kościoła i wycelowała „broń” w kierunku gości. Nagranie robi furorę w sieci

Rzucanie ryżu na nowożeńców po ceremonii ślubnej to znana tradycja, ale jedna para zdecydowała się dodać do niej pewien nietypowy twist. Wywołało to mnóstwo uśmiechów, a także pewne zdziwienie wśród zgromadzonych gości. Nagranie z tej niecodziennej sytuacji robi furorę w sieci.

Ślubna tradycja w nowym wydaniu

Goście nie szczędzili ryżu, który sypali w kierunku małżonków z pełnym entuzjazmem, tworząc prawdziwą ryżową burzę. Jednak to, co nastąpiło potem, totalnie ich zaskoczyło. Nowożeńcy, ujawniając tajemnicze przedmioty schowane za ich plecami, przekształcili ten zwyczaj w prawdziwą, mokrą bitwę.

Przy użyciu pistoletów na wodę, para młoda odpowiedziała na atak ryżowy, zaskakując zgromadzonych gości. Nagranie pokazuje, jak wszyscy, a szczególnie Pan młody, doskonale się bawili podczas tego nietypowego wydarzenia.

Viralowa scena pod kościołem

Zapewne nikt z obecnych na ślubie gości nie zapomni tej niesamowitej wymiany „ognia” – z jednej strony lecący ryż, a z drugiej strony woda. To unikalne zdarzenie zostało uwiecznione na filmie i opublikowane na platformie TikTok, gdzie szybko zyskało popularność.

Nagranie, które prawdopodobnie powstało w San Marino, zebrało w ekspresowym tempie ponad osiem milionów wyświetleń, stając się prawdziwym viralem. Para młoda w unikalny sposób połączyła tradycyjny obrzęd ze współczesną zabawą.

@lucazed1 Couple of the year ❤️ vi amo #cuoplegoals #love #weddingday #wedding #weddingvibes #bride ♬ Space Travel – Official Sound Studio

Czy ten ślubny zwyczaj stanie się nowym trendem? Czas pokaże. Jedno jest pewne – ta para młoda z pewnością zrobiła swój dzień wyjątkowym nie tylko dla siebie, ale także dla wszystkich obecnych gości i milionów użytkowników internetu, którzy mieli okazję podzielić się ich radością.