in

Pozbyli się psa, bo ma nietypowy „uśmiech” – Biedaczek teraz szuka nowego domu.

Zipper potrafi kochać, bawić się i ogólnie jest niezwykle przyjaznym pieskiem. Gdyby nie jej zgryz, nie wyróżniałaby się niczym pośród innych psów.

Zipper ma bardzo oryginalny uśmiech. Widok jej zębów wzbudza raczej śmiech niż odrazę, ale jej właściciele uznali, że nie chcą mieć takiego psa. Suczka wylądowała na ulicy.

Wyrzuconą na bruk Zipper znaleźli pracownicy Huntsville Animal Services. Ich uwagę od razu przykuł niecodzienny uśmiech psa.

Jej szczęka, a przez to również zęby są zdeformowane i zdecydowanie jest to jej wyjątkowy znak. Prawdopodobnie przez swój wygląd pies trafił na ulicę. Być może właściciele chcieli mieć „ładnego” psa.

Suczkę od razu zabrano na badania. Okazało się, że 8-letni pies jest zdrowy. Deformacja szczęki nie wpływa na jakość jej życia – może normalnie jeść i pić, nie odczuwając przy tym żadnego bólu czy dyskomfortu.
Wyszło też na jaw, że Zipper jest niezwykłym łakomczuchem i nie potrafi oprzeć się smakołykom.

Niestety lekarze nie potrafią powiedzieć, dlaczego Zipper ma tak wyjątkowy uśmiech. Jej dolna szczęka jest wysunięta do przodu, a zęby osadzone od siebie w znacznej odległości. W schronisku, do którego trafiła, jeszcze nikt nie spotkał się z takim widokiem.

Ludzie, którzy zaopiekowali się psem twierdzą, że Zipper już od dłuższego czasu była bezdomna. Okazało się także, że już nie raz została matką. Najprawdopodobniej wszystkie jej szczeniaki urodziły się na ulicy.
Zipper jednak miała dom, ale została go pozbawiona. Niestety niektórzy ludzie nie potrafią wziąć na siebie odpowiedzialności. Mały defekt, choroba czy niewłaściwe zachowanie potrafią sprawić, że w jednej chwili pies staje się bezdomny.

Zipper obecnie przebywa w schronisku i trwają poszukiwania nowego domu, w którym pies będzie kochany i doceniony za swoją wyjątkowość. Mamy nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto pokocha ją taką, jaka jest. Naszym zdaniem jest niezwykle urocza i zasługuje na szczęście.