fot. youtube/Brooke Capaldo-Smith
in

Miała zrobić tatuaż swojemu partnerowi. To, co dostrzegła na jego nodze, doprowadziło ją do łez

Mężczyźni od bardzo dawna, starają się zaskakiwać swoje ukochane. Tym bardziej, gdy mowa o zaręczynach, wiele z nich musi być wyjątkowych, oryginalnych a przede wszystkim… NIESPODZIEWANYCH.

Właśnie do tych ostatnich, bez wątpienia można zaliczyć sytuację, którą zainicjował Vinny Capaldo-Smith.

Ten wytatuowany mężczyzna, bardziej od kolorowych rysunków na swoim ciele kochał tylko swoją dziewczynę. Co ważniejsze, ona również interesowała się tatuażami i sama je wykonywała innym ludziom. Nie było więc wielkiego zaskoczenia, gdy Vinny poprosił swoją ukochaną o kolejny tatuaż, wykonany tym razem na nodze. Tutaj warto wspomnieć, iż mężczyzna był wytatuowany niemalże wszędzie, więc znalezienie wolnego miejsca na skórze graniczyło z cudem. Prawdziwym szokiem okazał się jednak moment, gdy ukochana zasiadła na fotelu z maszynką w ręku.

Jej oczom ukazał się bowiem widok tatuażu napisu, który brzmiał: „Czy wyjdziesz za mnie?”. Co zabawniejsze, pod spodem widniały dwie odpowiedzi: „tak” i „nie”, z których właściwą wystarczyło tylko zaznaczyć. Kobieta nie miała jednak żadnych wątpliwości i bardzo szybko wytatuowała czerwone potwierdzenie w miejscu słowa potwierdzającego przyjęcie oświadczyn.

Filmik jest niezwykle wzruszający i przyjemny w odbiorze. Już kilkanaście milionów zdecydowało się obejrzeć wspomnienie jednych z najbardziej oryginalnych oświadczyn, które udało się nakręcić.