in

Karol Strasburger opublikował zdjęcie z żoną młodszą o 37 lat. Aktor ma ważny komunikat do swoich fanów.

W ostatnim czasie na Instagramie Karola Strasburgera pojawiło się zdjęcie, które od razu przykuło uwagę każdego. Możemy na nim zobaczyć prezentera i jego o 37 lat młodszą żonę Małgorzatę Weremczuk. Gwiazdor dzięki temu rozwiał plotki mówiące o tym, że ich związek przechodzi obecnie kryzys.

Para jest małżeństwem od 2019 roku. To trzecie małżeństwo Karola Strasburgera. Po kilku miesiącach od ślubu na świat przyszło pierwsze dziecko zakochanych.

„Kilka miesięcy później wraz z żoną powitali na świecie pierwsze dziecko, córkę. Od tamtej pory parę razy opowiedzieli w wywiadach o tym, jak wygląda ich ognisko domowe; dziś 74-letni aktor podkreślał, że bycie ojcem jest dla niego nowym, ale bardzo radosnym doświadczeniem” – czytamy na Plejadzie.

Od jakiegoś czasu w mediach zaczęły pojawiać się plotki mówiące o kryzysie w życiu pary. Robiło się o tym coraz głośniej, ale opublikowane przez gwiazdora zdjęcie szybko rozprawiło się z rzekomymi doniesieniami.

„Jakbyście przypadkiem czytali gdzieś o rzekomym kryzysie, to u nas wygląda on mnie więcej, na co dzień, tak” – przekazał na swoim Instastory Karol Strasburger, na którym mogliśmy zobaczyć przeurocze zdjęcie z żoną, kiedy para jest w siebie wtulona.

„#RazemNajlepiej #PlotyZaPłoty” – napisał w hasztagach.

Oby zawsze było tak pięknie jak na zdjęciu! Tego życzymy parze!

Źródło: Plejada