in

Zaczęli naśmiewać się z jej „odrażających” nóg – Jej odpowiedź zamknęła wszystkim usta!

Każdy z nas jest równie ważny, wyjątkowy i godny miłości, niezależnie od tego, jak wygląda. Ale są ludzie, którzy lubią spoglądać na innych, obgadywać ich, naśmiewać się a nawet znęcać.

Właśnie na tego typu osoby natrafiła Jacqueline Adan. Ale dała im genialną odpowiedź!

Amerykanka Jacqueline Adan od dawna walczy ze swoją wagą. Był moment w którym ważyła ponad 220 kg. Ale udało jej się zmienić nawyki żywieniowe i zacząć ćwiczyć. Straciła już około 150 kg, co jest naprawdę niesamowitym wyczynem!

Jeśli szybko schudniesz, skóra nie zmniejszy się do nowego rozmiaru ciała, ale zamiast tego będzie obwisła. I to samo miało miejsce w przypadku Jacqueline. Kiedy straciła wagę, jej skóra stała się luźna i obwisła.

Na początku Jacqueline zamartwiała się nadmiarem skóry patrząc na swoje ciało, a zwłaszcza nogi. Ale postanowiła, że nie pozwoli, aby to ją powstrzymało, i jak zwykle cieszyła się swoim życiem. Po stracie tak dużej wagi, Jacqueline wreszcie czuła się komfortowo, po raz pierwszy od bardzo dawna ubrała kostium kąpielowy podczas wakacji.

Ale kiedy podeszła do hotelowego basenu, jakaś para tuż obok zaczęła się wyśmiewać z jej nóg i wskazywać na nią palcem. Jacqueline postanowiła opisać to wydarzenie na Instagramie i wstawić zdjęcia swoich nóg. Mamy nadzieję, że prześladowcy Jacqueline to przeczytali i zdali sobie sprawę, jak bardzo źle się zachowali.

„Kiedy kilka tygodni temu byliśmy na wakacjach w Meksyku, po raz pierwszy od bardzo dawna założyłam kostium kąpielowy. Bałam się zdjąć przykrycie i wejść do basenu lub chodzić po plaży. Nadal czułam się jak ta sama 220 kilogramowa dziewczyna… A gdy już odważyłam się na to, wydarzyło się coś okropnego. Para siedząca przy basenie zaczęła się śmiać, wskazując na mnie, jak tylko zdjęłam przykrycie nóg.”

„Więc co zrobiłam? Wziąłam głęboki oddech, uśmiechnęłam się i weszłam do basenu. To był dla mnie ogromny moment. Zmieniłam się… Nie byłam już tą samą dziewczyną.”

„Szczerze mówiąc, tak… ich zachowanie bardzo mnie wkurzyło. Ale nie chciałam pozwolić tym ludziom, aby wywierali na mnie jakikolwiek wpływ. Nie pozwolę, aby powstrzymywali mnie od normalnego życia.”

„Nie znają mnie. Nie wiedzą, ile pracy włożyłam, aby zrzucić z mojego tyłka tyle kilogramów. Nie wiedzą, przez jak poważne operacje przeszłam i będę musiała przejść. Nie mają prawa siedzieć, wskazywać na mnie i się ze mnie nabijać. Dlatego właśnie się uśmiechnęłam.”

„Nie ma znaczenia, co mówią inni, czy próbują w ciebie wątpić, czy też sprowadzić cię do upadku. Ważne jest, w jaki sposób reagujesz na to. Co myślisz o sobie. Mimo iż to czasem trudne, kochaj siebie, takiego, jakim jesteś.”

„Innym może się to nie podobać. Ale w porządku. Mam nadzieję, że kochasz siebie. Uwielbiasz swoje ciało. Mam nadzieję, że nadal będziesz robił swoje i wciąż będziesz się uśmiechał!”

Potężne i mądre słowa, od silnej i odważnej kobiety! Podziel się tym artykułem, jeśli się zgadzasz!

Źródło i fotografie: instagram