fot. youtube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
in

Jackowski ostrzega przed światowym kataklizmem. O tym „będzie mówić cały świat”

Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem w Polsce, który zdobył dużą popularność dzięki swoim przepowiedniom i wizjom na różne tematy. Często dzieli się nimi publicznie, zarówno w mediach społecznościowych, jak i na swoim kanale na YouTube. W jego najnowszej wizji, która została przedstawiona w nagraniu na YouTube, Jackowski ostrzega przed nadchodzącym kataklizmem, który dotknie cały świat. Jego przepowiednia sugeruje, że katastrofa będzie ogromna i przyćmi obecną nienormalność, w której żyjemy. Jasnowidz podkreśla również, że skutki tego wydarzenia będą odczuwalne globalnie. O co dokładnie chodzi?

Jackowski ostrzega przed kataklizmem

Jackowski, znany z licznych trafnych przepowiedni, wzbudza zarówno zainteresowanie, jak i kontrowersje. Choć nie brakuje sceptyków, którzy podchodzą do jego słów z dystansem, wielu ludzi fascynuje możliwość odkrywania ukrytych tajemnic przyszłości.

W swoim najnowszym nagraniu na platformie YouTube, Jackowski z pełnym przekonaniem opowiadał o zbliżającym się kataklizmie, który ma zepchnąć naszą rzeczywistość w cień. Mroczna aura wokół przyszłych wydarzeń wzbudza niepokój, ale jednocześnie budzi refleksję nad kondycją naszego świata.

„Czeka nas na Ziemi kataklizm, o którym będzie mówić cały świat, tak on będzie duży. I przyćmi to na moment całą nienormalność, w której w tej chwili oparach żyjemy. Obawiam się, że i tak ta nienormalność po tym wróci, ale mimo wszystko zobaczyłem to bardzo mocno (…). Jak się stanie ten kataklizm duży, to docenimy rolę wody. Zrozumiemy, jak ważna i potrzebna jest dla nas woda” – tłumaczy wizjoner.

Jackowski podkreślał, że skutki kataklizmu będą dotkliwe dla całej ludzkości. Ma do niego dojść o poranku.

„Piąta… Przed piątą… Piąta piętnaście, piąta czterdzieści pięć… Piąta godzina, być może nad ranem. Nie jestem pewny, czy to będzie zdarzenie naturalne, ale jeśli tak będzie, to będzie wyjątkowo silne” – ostrzega Jackowski.

Miejmy nadzieję, że ta wizja Krzysztofa Jackowskiego nie spełni się…

Działalność Jackowskiego

Krzysztof Jackowski prowadzi swój kanał na platformie YouTube, gdzie nie tylko dzieli się przepowiedniami, ale także angażuje się w pomoc innym. Jego doniesienia nie ograniczają się jedynie do wizji przyszłości. Jako jasnowidz, Jackowski ma zdolność do odczytywania energii i intuicyjnego postrzegania świata. Wykorzystuje te umiejętności nie tylko do przekazywania przepowiedni, ale także do wsparcia innych ludzi w znalezieniu zaginionych osób. Jego współpraca z policją i zaangażowanie w różne sprawy pomagają rozwiązać zagadki i odnaleźć tych, którzy zostali zagubieni.