fot. tiktok/thestephseries
in

Postanowiła samodzielnie rozjaśnić włosy. „To mój najgorszy koszmar”

Rozjaśnianie włosów to popularna metoda, która ma na celu nadanie im jaśniejszego odcienia. Niezależnie od tego, czy pragniemy delikatnych refleksów czy drastycznej zmiany koloru, wiele osób decyduje się na eksperymentowanie z własnym wyglądem.

Jednak warto pamiętać, że rozjaśnianie włosów może być procesem trudnym i nie zawsze przynosi oczekiwane efekty. Przekonała się o tym na własnej skórze pewna TikTokerka.

Nieudane rozjaśnianie

W poszukiwaniu nowej stylizacji włosów, TikTokerka o nicku @thestephseries postanowiła podjąć odważny krok i rozjaśnić swoje włosy w domu. Niestety, rezultaty tego eksperymentu okazały się być dalekie od oczekiwań. Dziewczyna z każdym dniem zauważała, że traci coraz więcej kosmyków. To uczucie było dla niej jak najgorszy koszmar.

Na nagraniu widać jej zaniepokojenie i rozgoryczenie, gdy opowiada o tym, jak niefortunnie zakończył się ten domowy zabieg.

@thestephseries Ive never felt so ugly in my life, if anyone wants to send me a wig it would be appreciated #fyp #thestephseries #hair #sillysteph01 #bleaching #gonewrong #help ♬ original sound – steph 🙂

Steph już wcześniej rozjaśniała włosy. Po raz pierwszy jednak zdarzyło jej się coś takiego – sądzi, że powodem może być pewien środek do usuwania koloru.

Bez wątpienia kobieta teraz będzie o wiele ostrożniejsza…

„Może stracę wszystkie włosy, może będę łysa? […] To mój najgorszy koszmar” – podkreśla na nagraniu.

@thestephseries Replying to @lisaaaa14 this has been my WORST nightmare. #fyp #hairloss #thestephseries #sillysteph01 #help #bleaching #gonewrong #hairtransformation ♬ original sound – steph 🙂

Niech historia tej TikTokerki stanie się ostrzeżeniem dla innych kobiet!