in

Nieznajomy przeszkadza dziewczynie grać na pianinie. Po chwili wokół nich zbiera się tłum.

Jeśli chodzi o pianina w miejscach publicznych, to nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać.

Niektóre z najpopularniejszych filmów nagranych podczas spontanicznego występu, zostało nagranych zupełnie przypadkowo. Ktoś siada na ławce i uderza w klawisze oczarowując tłumy. Oczywiście nie każdy jest Mozartem w przebraniu, ale w większości przypadków ci, którzy grają na publicznych pianinach, robią to nie bez powodu.

Młoda dziewczyna grała na publicznym pianinie, gdy nieznajomy usiadł obok niej i próbował przejąć instrument. Wyłonił się duet, który skradł uwagę przechodniów.

Na początku dziewczyna opiera się, mówi mężczyźnie, aby znalazł swoje pianino.

Po kilku minutach, w końcu się rozluźnia, choć spojrzenie na twarzy mówi więcej o jej prawdziwych uczuciach, niż jakiekolwiek słowa.


 
Zaledwie kilka chwil po tym, jak facet zaczyna grać, atmosfera zmienia się zupełnie. Dziewczyna zaczyna klaskać, a ludzie zatrzymują się, by zrobić to samo.

Jeden z nich – mężczyzna w kasku – decyduje, że on również chce zaangażować się w improwizowany performance. Razem z dziewczyną dołączają do mężczyzny na pianinie i rozpoczynają show, który wprawia obecnych w zachwyt.
 
Trzech pianistów, jeden epicki występ.
 

 
Aby zobaczyć o czym mówimy, obejrzyj poniższy film:
Tak miło jest widzieć utalentowanych muzyków, którzy wyrażają siebie w sposób, jaki potrafią najlepiej. Jeśli uważasz, że ten występ był świetną zabawą, podziel się tym artykułem na Facebooku, aby Twoi przyjaciele i rodzina również mogli go zobaczyć!