in

Muzyk usiadł w śnieżnym polu i wykonał coś, czym wprawił 22 miliony internautów w osłupienie!

Ten najpiękniejszy czas w roku, nie może być tak magiczny bez dźwięku dzwonków, smyczków i niezwykle utalentowanej grupy „The Piano Guys”. Jeśli chodzi o świąteczną muzykę, Ci ludzie wiedzą dokładnie, co robią.

Dlatego, kiedy natrafiliśmy na mashup tej grupy muzycznej, dwóch klasycznych kolęd “The Carol of the Bells” i “God Rest Ye Merry Gentlemen”, wiedzieliśmy, że to będzie coś specjalnego. Niesamowity występ Stephena Sharp Nelsona na wiolonczeli robi naprawdę ogromne wrażenie.

Nelson napisał na YouTube:
„Kocham te dwie kolędy – one są dla siebie stworzone – obie emanują emocjami Bożego Narodzenia. Mam trójkę dzieci i one dostają po prostu zawrotu głowy odkąd zaczął się grudzień – im bliżej świąt, tym bardziej są podekscytowane każdego ranka. To podniecenie jest tak zaraźliwe – Kocham to! Dlatego chciałem wypełnić moje wykonanie właśnie tą radością i oczekiwaniem.”.

Trzeba przyznać, że udało mu się to i wykonał coś, co udowadnia nam, że Boże Narodzenie to najpiękniejsze święto w roku. Nie zapomnij podzielić się tym niezwykłym wykonaniem ze swoimi bliskimi!