in

Pies bez głowy podbił serca milionów internautów. Sekret tego zdjęcia zwala z nóg.

Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie, które zadziwiło internautów. Patrząc na nie, dosłownie nie można uwierzyć w to, co się widzi. Każdy zastanawia się: jak ten pies w ogóle żyje? Właściciel czworonoga postanowił zdradzić tę tajemnicę.

Zdjęcie tego psa wywołało burzę w sieci – zamiast głowy ma zszytą ranę.

Pies bez głowy

Każdy, kto patrzy na to, zastanawia się, jak pies funkcjonuje. Nie może widzieć, jeść, wąchać. Co właściciel tego psa robi, że zwierzę żyje dalej? Jak pies oddycha? Nasuwa się mnóstwo pytań, które pozostają bez odpowiedzi. Do teraz.

Na zdjęciu poniżej widzimy psa, który ma w miejscu głowy zszytą ranę. Niektórzy z pewnością próbują wyobrazić sobie, co ten biedny pies musiał przejść w życiu. Nie dość, że nie ma jednej łapki, to jeszcze głowy!

Rozwiązanie zagadki

 
Właściciel psa, który musiał mieć niezły ubaw z tego, że internauci zadali tyle pytań, które nijak mają się do rzeczywistości, postanowił zdradzić sekret zdjęcia. Pies w momencie, w którym je zrobiono, obrócił się tak, że na pierwszym planie ukazała się zszyta rana, a jego głowa zniknęła z tyłu tułowia. Teraz wszystko już jasne!
 
,,Dobrze, że to się wyjaśniło. Długo zastanawiałem się, jak ten pies może żyć!” – pisze rozbawiony internauta.
 
Podziel się tym niesamowitym zdjęciem ze znajomymi!
 

Źródło: Reddit