in ,

Poczuła silny ból w nodze. Gdy podwinęła nogawkę, nie mogła opanować krzyku z przerażenia

Na TikToku pojawia się mnóstwo filmików, które wywołują skrajne emocje wśród internautów. Pewna użytkowniczka o imieniu Zoe dostarczyła odbiorcom potężnej dawki przerażenia. Opublikowała nagranie, na którym możemy zobaczyć, co przeżyła kobieta. Aż ciarki przechodzą po plecach!

Zoe w pewnym momencie usłyszała dziwne syczenie. Kiedy podniosła nogawkę spodni, zobaczyła coś, czego z pewnością nie zapomni do końca swojego życia.

Przerażające nagranie obiegło sieć

Zoe to tiktokerka, o której zrobiło się głośno po tym, gdy udokumentowała ranę po ataku pijawki. Film pojawił się na kanale zoenesquik na TikToku. Młoda kobieta nie mogła uwierzyć w to, co widzi – jej noga wyglądała jak z horroru.

„O mój Boże, tam jest ogromna rana. (…) Nie mogę na to patrzeć” – krzyczała Zoe na nagraniu, orientując się, że została zaatakowana przez pijawkę.

@zoenesquik

Never going outside again… #australia #leech #nature #bush #fuckoff

♬ original sound – Zoe

Nie sam fakt pojawienia się rany był jednak najgorszy. Gdy Zoe z pomocą przyjaciela zdjęła skarpetkę, wypadła z niej spora pijawka. Widać było po niej, że wypiła dużo krwi. Natychmiast wyruszyła na poszukiwanie kolejnej ofiary.

Dziewczyna wzięła ją jednak przez chusteczkę, aby już nikomu nie wyrządziła krzywdy. Nagranie trafiło na TikToka i szybko pojawiła się pod nim lawina komentarzy. Według wielu Zoe była bardzo opanowana.

„Zemdlałabym.” – pisze internautka.

„Jeśli myślicie, że to była gwałtowna reakcja, miejmy nadzieję, że mi to nigdy się nie przydarzy.” – czytamy w komentarzach.

Źródło: o2.pl