in

Kobieta przyłapała psiego fryzjera na gorącym uczynku i nagrała po kryjomu jego zachowanie!

Dla większości psów, kąpiel to najgorszy koszmar. Ale na wszystko zawsze znajdzie się jakiś sposób – jedyne co jest potrzebne to odpowiednie podejście. 58-letni Luis Antonio Caballero, pracownik jednego z salonów dla psów, może pochwalić się swoim sposobem. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, jak mężczyzna podchodzi do swojej pracy.

Jak na starszego pana ma w sobie wiele energii, którą chce przekazać psiakom korzystającym z jego usług. Caballero razem ze swoją żoną Garbielą prowadzą salon dla psów w samym sercu Buenos Aires. Ostatnio jego żona przypadkiem zobaczyła, jak jej mąż zajmuje się zwierzęciem. Postanowiła to szybko uwiecznić.
„Miałam chwilę przerwy, więc poszłam na zaplecze zrobić sobie herbatę. Kiedy wróciłam mój mąż wygłupiał się z psem. Zdecydowałam się sięgnąć po telefon i to nagrać. Dla niektórych z was może być to dziwne ale dla nas to codzienny widok.”

Luis po pracy angażuje się w pomoc bezdomnym psom, którym próbuje znaleźć nowy dom. Zwierzęta to jego całe życie – kocha je najbardziej na świecie, a one to odwzajemniają. Uśmiech sam pojawia się na twarzy, podczas oglądania takiego słodkiego i nadzwyczajnego widoku, dlatego koniecznie podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi na Facebooku!