fot. facebook
in

Pies ukrył się w stadzie owiec. Czy dasz radę odszukać go na zdjęciu?

Do sieci co jakiś czas trafiają ciekawe zagadki na spostrzegawczość, dzięki którym możemy sprawdzić swoje umiejętności. Rozwiązywanie ich w wolnej chwili jest świetnym ćwiczeniem dla naszego mózgu.

Tym razem chodzi o znalezienie psa, który ukrył się w stadzie owiec. Tylko nieliczni potrafią go wskazać. Może tobie się uda?

Zagadka, która przykuła uwagę internautów

Szukanie czegoś na fotografii nie zawsze należy do prostych zadań. Trzeba wykazać się nie lada spostrzegawczością. Sprawdzenie siebie może jednak dawać wiele satysfakcji, szczególnie, jeśli okaże się, że jesteśmy w stanie wskazać prawidłową odpowiedź.

Nie ma wątpliwości co do tego, że pies potrafi być najlepszym przyjacielem – wiernym, oddanym i pomocnym. Czworonogi te wspaniale dają sobie radę w roli przewodników osób niewidomych czy chociażby w pilnowaniu stada owiec.

Czasami w takim stadzie potrafią się też wyjątkowo dobrze ukryć…

Przekonali się o tym internauci, patrząc na fotografię opublikowaną przez Jennifer Huttinga na Facebooku. Na zdjęciu zrobionym w Wyoming w USA widać pasące się owce, a wśród nich znajduje się także pies. Zaledwie garstka osób jest w stanie stwierdzić, w którym dokładnie miejscu!

Spójrz na zdjęcie poniżej i poszukaj na nim psa!

Udało ci się? Jeśli nie, nie przejmuj się – zagadka nie należy do łatwych.

Głowę psa można zobaczyć w okolicach drugiego rzędu od dołu. Wynurza się spośród stada owiec. Sierść psa ma praktycznie taki sam odcień, co runo owiec, a to utrudnia zadanie.

Podziel się tym zdjęciem ze swoimi znajomymi i sprawdź ich spostrzegawczość!

Źródła: www.o2.pl