fot. tiktok/@yuuuuuuuuuuuuuurt
in

Marzyła, by powiększyć sobie usta. Oto, co stało się po zabiegu, przerażające.

Nie ma wątpliwości co do tego, że operacje plastyczne i zabiegi cieszą się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie wśród kobiet. Możliwość poprawienia swojego wyglądu jest niezwykle kusząca, jeśli nie lubimy czegoś w sobie i wiemy, że czulibyśmy się lepiej, gdyby było nieco inaczej.

Nie zawsze jednak kończy się to dobrze. Przekonała się o tym na własnej skórze Kailee Jones z Filadelfii, która zdecydowała się na powiększenie ust.

Nieudany zabieg

@yuuuuuuuuuuuuuurt #inverted ♬ deja vu – Olivia Rodrigo

Kailee Jones od lat marzyła o tym, aby jej usta były większe. Nie była zadowolona z ich naturalnego wyglądu i miała z tego powodu wiele kompleksów. Gdy w końcu zdecydowała się na zabieg, nie spodziewała się, że zakończy się on prawdziwym dramatem i uszczerbku na zdrowiu.

W wyniku wstrzyknięcia substancji w jej organizmie doszło do reakcji alergicznej. Wargi kobiety stały się gigantyczne! Kobieta uznała, że opublikuje w sieci nagranie, aby ostrzec inne panie przed tym, co może stać się po zabiegu.

23-latka otrzymała 1 mililitr kwasu do dolnej i górnej wargi. Godzinę później usta zaczęły nienaturalnie rosnąć. Kailee zaczęła mieć problemy z jedzeniem, piciem i mówieniem. Znajomi nie mogli wytrzymać i powiedzieli jej, że wygląda jak Fungus z filmu animowanego „Potwory i spółka”.

@yuuuuuuuuuuuuuurt Lip filler check 💀#AmazonMusicJingleBellTok #lipfiller ♬ original sound – user1753898839744

Początkowo kobieta uznała, że nie musi przejmować się opuchlizną i wszystko z czasem minie. Prawda okazała się jednak zupełnie inna.

Gdy usta zaczęły boleć, 23-latka poinformowała o tym specjalistę. Przepisano jej sterydy, które na szczęście pomogły, jednak kobieta ma uraz i z pewnością nie zdecydowałaby się już na zabieg.

Źródło: o2.pl